Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mikrovlnná trouba, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mikrovlnná trouba zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Mikrovlnná trouba. Kreslená ilustrace Mikrovlnná trouba je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Mikrovlnná trouba? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikrovlnná trouba zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mikrovlnná trouba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikrovlnná trouba ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x916
1280x733
800x458
500x286
160x92

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 102 634 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TheresaKnott

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mikrovlnná trouba je v kategorii Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Rolničky ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Smajlík čert zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zlatý prsten ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Jídlo, download, kliparty, Mikrovlnná trouba, ke stáhnutí, free, svg, cliparts, vektor, ke stažení, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, ilustrace

Doporučené použití klipartu: články, plakáty, referáty, dokument, Facebook, inkscape, word, kalendář, seminární práce, dokumenty, Pinterest, webové stránky, avatar, Adobe Illustrator , prezentace, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Jeptiška ke stáhnutí, klipart Krkavec zdarma nebo ilustrace Modrý dárek ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.