Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart FLV (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart FLV zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje FLV. Pakliže si chcete obrázek FLV stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart FLV zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart FLV ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart FLV ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1247x1600
997x1280
623x800
389x500
125x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 753 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart FLV? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek FLV patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek TEX ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Uklízečka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Větrná turbína zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: FLV, ke stažení, klipart, cliparts, ilustrace, vektorový obrázek, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, vektor, svg, download, grafika, Symboly, FLV

Doporučené použití klipartu: avatar, web, pozvánky, deníček, časopis, prezentace, magazín, brožury, dokumenty, diář, vstupenky, Twitter, etikety, video, plakát, blog, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Sněženka zdarma, obrázek Barevná vajíčka ke stažení nebo obrázek Miska se srdíčky ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.