Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vafle, Jídlo do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vafle zdarma ke stažení

Vafle je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Vafle v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Vafle lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vafle zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Vafle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vafle ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x853
1280x682
800x426
500x266
160x85

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 90 850 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vafle patří do sekce Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Chodící sněhulák zdarma Podívejte se i na klipart Brukev ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Topinkovač ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Jídlo, ke stáhnutí, grafika, obrázek, cliparts, Vafle, ilustrační obrázek, klipart, vektorový obrázek, ilustrace, free, zdarma, Vafle, kliparty

Doporučené použití klipartu: inkscape, Facebook, PowerPoint, webové stránky, blog, Pinterest, památník, textové dokumenty, referáty, plakáty, openOffice, Instagram, prezentace, škola, kalendář, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Hot dog zdarma, ilustrace Halloween ke stažení nebo vektor Růžové brýle ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.