Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Robot, Věda do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Robot zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Robot. Klipart Robot je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Robot zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Robot ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Robot ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

969x1600
775x1280
484x800
303x500
97x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 653 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rg1024

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Robot je v sekci Obrázky věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zářivka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Jed ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Smajlík lízátko zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, free, vektorový obrázek, download, ke stažení, Věda, Robot, Robot, ilustrační obrázek, klipart, kliparty, cliparts, ke stáhnutí, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: škola, Adobe Illustrator , Instagram, avatar, profil, inkscape, web, Facebook, dokument, kalendář, plakát, pozvánky, články, dokumenty, seminární práce, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Čarodějnické rekvizity ke stažení, vektor Ledňáček ke stáhnutí nebo obrázek Padesátieurovka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.