Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Babička (Ženy) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Babička zdarma ke stažení

Babička je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Vektorový obrázek Babička jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babička zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Babička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babička ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1552
1280x1241
800x776
500x485
160x155

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 153 604 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johnny_automatic

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Babička s ostatními na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Babička je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Donald Trump ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart André-Marie Ampere ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Znak střelec ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, Babička, grafika, ilustrační obrázek, download, zdarma, Ženy, obrázek, vektor, ke stažení, Babička, klipart, ilustrace, svg

Doporučené použití klipartu: plakáty, avatar, koláž, památník, články, referáty, Zoner Callisto, seminární práce, corelDraw, magazín, pozvánky, dokumenty, dokument, logo, inkscape, web, eshop

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Řídicí věž ke stažení, vektor Singapur ke stažení nebo obrázek, klipart Domeček ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.