Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Babička (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Babička zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Babička. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Babička. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Zamlouvá se vám obrázek Babička? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babička zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Babička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babička ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1552
1280x1241
800x776
500x485
160x155

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 153 604 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Obrázek, klipart pojmenovaný Babička můžete sdílet s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Babička je v sekci Ilustrační obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Dětská skluzavka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Otevřená obálka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Chile zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, vektor, ilustrační obrázek, kliparty, Ženy, grafika, klipart, free, Babička, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: etikety, památník, wordpress, corelDraw, seminární práce, office, plakát, web, pozvánky, Adobe Illustrator, profil, škola, časopis, kalendář, blog, webové stránky

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Tuk-tuk zdarma, klipart Oranžová stužka ke stáhnutí nebo ilustrace Rusko ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.