Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Babička, Ženy do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Babička zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Babička. Stahujte klipart Babička v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babička zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Babička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babička ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1552
1280x1241
800x776
500x485
160x155

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 153 604 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Babička patří do sekce Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červenka obecná zdarma Podívejte se i na vektor Pistácie ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Vánoční stromky ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, cliparts, grafika, ke stáhnutí, Ženy, kliparty, klipart, obrázek, ke stažení, Babička, vektor, vektorový obrázek, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , profilovka, prezentace, články, referáty, dokument, webové stránky, Facebook, word, fotokniha, plakáty, škola, openOffice, seminární práce, web, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i vektor Elfka zdarma, obrázek Studna ke stažení nebo klipart Bambus ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.