Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Babička (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Babička zdarma ke stažení

Babička je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorový obrázek Babička je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Babička? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babička zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Babička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babička ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1552
1280x1241
800x776
500x485
160x155

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 153 604 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: johnny_automatic

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Babička s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Babička patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Espresso ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tmavomodrý motýl ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Nůžky na živý plot ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrační obrázek, Babička, kliparty, obrázek, klipart, free, ke stáhnutí, ke stažení, svg, vektor, cliparts, vektorový obrázek, download, grafika

Doporučené použití klipartu: plakáty, openOffice, webové stránky, kalendář, Twitter, word, profilovka, blog, web, památník, prezentace, dokument, Adobe Illustrator, škola, Pinterest, office

Mezi hezké kresby patří i klipart Preclík ke stažení, vektor Austrálie ke stažení nebo obrázek Fragile ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.