Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Olivy (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Olivy zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Olivy. Vektorový obrázek Olivy je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám obrázek (klipart) Olivy? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Olivy zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Olivy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Olivy ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 774 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: oksmith

Sdílejte klipart nazvaný Olivy s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Olivy patří do kategorie Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Burkina Faso ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Slunéčko osmnáctitečné zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Anglická snídaně ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, zdarma, ke stažení, klipart, ilustrace, cliparts, ilustrační obrázek, vektor, kliparty, Olivy, download, grafika, Ovoce, Olivy, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: časopis, corelDraw, avatar, plakát, webové stránky, Adobe Illustrator, video, web, články, prezentace, kalendář, dokumenty, referáty, blog, pozvánky, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i vektor 2 Euro centy ke stáhnutí, ilustrace Pryšec zdarma nebo klipart Fialová mašle zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.