Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Láhev, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Láhev zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Láhev. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Láhev ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Láhev? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Láhev zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Láhev ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Láhev ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

542x1600
434x1280
271x800
169x500
54x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 90 523 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Láhev je v kategorii Vektorové kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Multimetr ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Karmínová stužka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Nikola Tesla ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí, free, vektor, Láhev, ilustrace, download, klipart, cliparts, Láhev, vektorový obrázek, zdarma, svg, obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, dokumenty, časopis, seminární práce, referáty, webové stránky, avatar, corelDraw, plakát, profilovka, inkscape, dokument, fotokniha, Pinterest, prezentace, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Klobása ke stáhnutí, klipart Northrop Grumman RQ-4 zdarma nebo ilustrace Zlaté číslo 5 ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.