Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Barevné balónky, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barevné balónky zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Barevné balónky. Klipart Barevné balónky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné balónky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Barevné balónky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné balónky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1467x1600
1174x1280
733x800
459x500
146x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 53 313 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Barevné balónky se nachází v sekci Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční dárek ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Rozkrojená okurka zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Mongolsko ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, free, cliparts, ilustrace, svg, zdarma, ke stáhnutí, ke stažení, grafika, download, ilustrační obrázek, Ostatní, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, corelDraw, avatar, památník, dokumenty, prezentace, profilovka, Adobe Illustrator , blog, office, webové stránky, seminární práce, časopis, PowerPoint, web, Instagram

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Benin ke stáhnutí, obrázek Vánoční pohlednice zdarma nebo klipart Teploměr ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.