Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Barevné balónky (Ostatní) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barevné balónky zdarma ke stažení

Barevné balónky je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Barevné balónky v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné balónky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Barevné balónky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné balónky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1467x1600
1174x1280
733x800
459x500
146x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 53 313 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Barevné balónky s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Barevné balónky patří do kategorie Obrázky, kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červené X ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ibišek zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Velikonoce ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, obrázek, cliparts, free, Ostatní, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, kliparty, Barevné balónky, Barevné balónky, grafika, vektor, svg

Doporučené použití klipartu: profilovka, diář, profil, Facebook, avatar, dokumenty, eshop, blog, referáty, pozvánky, office, textové dokumenty, časopis, plakáty, škola, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Malina ke stáhnutí, ilustrace Nákladní auto zdarma nebo klipart Harmonika zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.