Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Barevné balónky (Ostatní) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barevné balónky zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Barevné balónky. Klipart Barevné balónky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Barevné balónky? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné balónky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Barevné balónky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné balónky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1467x1600
1174x1280
733x800
459x500
146x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 53 313 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Barevné balónky sdílet s rodinou a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Barevné balónky patří do sekce Vektorové kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Růžičková kapusta ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lenochod ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Vánoční dárek zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, Ostatní, zdarma, Barevné balónky, free, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Barevné balónky, obrázek, ilustrace, svg, cliparts, klipart

Doporučené použití klipartu: openOffice, seminární práce, video, corelDraw, plakáty, Adobe Illustrator, Instagram, dokumenty, wordpress, eshop, časopis, avatar, profilovka, Twitter, dokument, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart BMW zdarma, vektor Citron ke stáhnutí nebo obrázek Zerene eurydice ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.