Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Barevné balónky (Ostatní) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barevné balónky zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Barevné balónky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Barevné balónky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné balónky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Barevné balónky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné balónky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1467x1600
1174x1280
733x800
459x500
146x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 53 313 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Barevné balónky s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Barevné balónky je v kategorii Obrázky, kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Růžová rtěnka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Váha zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart James Coburn ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, vektorový obrázek, vektor, zdarma, Ostatní, ilustrační obrázek, ke stažení, grafika, download, ilustrace, obrázek, Barevné balónky, free, Barevné balónky

Doporučené použití klipartu: referáty, Twitter, pozvánky, seminární práce, fotokniha, inkscape, etikety, plakáty, Pinterest, profil, web, openOffice, office, webové stránky, dokumenty, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Slepý smajlík ke stáhnutí, ilustrace Kafíčko zdarma nebo klipart CMD zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.