Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Barevné balónky, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barevné balónky zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Barevné balónky. Klipart Barevné balónky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné balónky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Barevné balónky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné balónky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1467x1600
1174x1280
733x800
459x500
146x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 53 313 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Barevné balónky je v kategorii Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kříž zdarma Podívejte se i na obrázek Vodní meloun ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Sešívačka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Barevné balónky, download, svg, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, vektor, Barevné balónky, ilustrace, zdarma, Ostatní, free, klipart, ke stáhnutí, cliparts

Doporučené použití klipartu: Pinterest, památník, kalendář, plakáty, dokument, inkscape, Adobe Illustrator , pozvánky, dokumenty, PowerPoint, časopis, web, profil, corelDraw, Twitter, škola

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Kladivo zdarma, klipart Televizor ke stažení nebo ilustrace Rychlovlak ICE ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.