Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Barevné balónky, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barevné balónky zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Barevné balónky. Klipart Barevné balónky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné balónky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Barevné balónky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné balónky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1467x1600
1174x1280
733x800
459x500
146x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 53 313 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Barevné balónky se nachází v kategorii Vektorové obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Mexika ke stažení Podívejte se i na klipart Barevná kraslice ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Digitální číslo 6 zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Barevné balónky, svg, kliparty, obrázek, ke stažení, cliparts, download, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek, ilustrace, vektor, free, klipart

Doporučené použití klipartu: office, plakát, Twitter, plakáty, PowerPoint, Adobe Illustrator , word, Pinterest, články, openOffice, web, prezentace, inkscape, dokument, pozvánky, časopis

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Zákaz telefonování ke stažení, ilustrace Váleček ke stáhnutí nebo vektor Zelená kraslice zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.