Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Barevné balónky, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barevné balónky zdarma ke stažení

Barevné balónky je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Barevné balónky. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné balónky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Barevné balónky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné balónky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1467x1600
1174x1280
733x800
459x500
146x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 53 313 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Barevné balónky patří do sekce Obrázky, kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Velikonoce zdarma Podívejte se i na vektor Doktorka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Skotský teriér ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, ke stažení, klipart, ilustrační obrázek, cliparts, obrázek, Ostatní, svg, vektor, Barevné balónky, kliparty, free, grafika, zdarma

Doporučené použití klipartu: inkscape, profil, Pinterest, web, časopis, fotokniha, pozvánky, plakáty, prezentace, openOffice, PowerPoint, památník, Facebook, Adobe Illustrator , Twitter, corelDraw

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Buldok zdarma, obrázek Čtenářka ke stažení nebo klipart Mapa Íránu ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.