Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Barevné balónky, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barevné balónky zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Barevné balónky. Klipart Barevné balónky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné balónky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Barevné balónky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné balónky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1467x1600
1174x1280
733x800
459x500
146x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 53 313 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Barevné balónky je v kategorii Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Autobus ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Vločky zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Phragmipedium ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, svg, ke stáhnutí, klipart, free, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, cliparts, zdarma, vektorový obrázek, Barevné balónky, download, vektor

Doporučené použití klipartu: profilovka, Adobe Illustrator , dokumenty, plakáty, webové stránky, PowerPoint, dokument, památník, fotokniha, avatar, blog, openOffice, pozvánky, referáty, Twitter, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Valentýnské přání anglicky ke stáhnutí, vektor Zeleninové srdce zdarma nebo obrázek Šunka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.