Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Ambulance (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ambulance zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Ambulance. Klipart Ambulance je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ambulance zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ambulance ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ambulance ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x864
1280x691
800x432
500x270
160x86

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 563 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: mvolz

Potěší nás, pokud budete tento klipart Ambulance sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Ambulance se nachází v kategorii Kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Řídicí věž ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart M4B ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Satelit zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, cliparts, vektor, Auta, ilustrace, free, Ambulance, Ambulance, ke stažení, grafika, vektorový obrázek, zdarma, download, obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: časopis, Pinterest, corelDraw, kalendář, diář, Instagram, pozvánky, Facebook, avatar, blog, wordpress, seminární práce, prezentace, dokumenty, profil, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Elasmosaurus zdarma, obrázek, klipart 20 Eurocentů ke stáhnutí nebo vektorový klipart Ohlašovna požáru ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.