Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Ambulance (Auta) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ambulance zadarmo

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Ambulance. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Ambulance v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ambulance zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Ambulance ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ambulance ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x864
1280x691
800x432
500x270
160x86

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 563 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: mvolz

Obrázek, klipart pojmenovaný Ambulance můžete sdílet s ostatními na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový obrázek Ambulance je v kategorii Vektorové obrázky auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Topinkovač ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelená stužka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Švýcarský nůž zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, Auta, cliparts, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Ambulance, zdarma, kliparty, vektor, grafika, klipart, obrázek, svg, Ambulance

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Pinterest, články, manuály, koláž, profil, word, Instagram, Zoner Callisto, diplomová práce, fotografie, logo, vizitky, pozvánky, dokument, office, oznámení

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Morpho theseus zdarma, obrázek, klipart Modrý sněhulák ke stažení nebo obrázek, klipart Narozeniny číslo 5 ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.