Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ambulance (Auta) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ambulance zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Ambulance. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ambulance nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ambulance zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ambulance ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ambulance ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x864
1280x691
800x432
500x270
160x86

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 563 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: mvolz

Zaujal vás náš klipart Ambulance? Potom se podělte s kolegy na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Ambulance se nachází v sekci Kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Náhrobní kámen ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Veselé Vánoce zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek 20 euro centů ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, free, ke stažení, svg, Ambulance, klipart, kliparty, Auta, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, vektorový obrázek, cliparts, Ambulance, download

Doporučené použití klipartu: seminární práce, fotokniha, word, pozvánky, diář, plakát, textové dokumenty, škola, eshop, dokument, video, časopis, PowerPoint, prezentace, plakáty, články

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Tmavé pivo ke stáhnutí, obrázek, klipart Bumerang zdarma nebo vektorový klipart Mince 1 euro zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.