Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ambulance, Auta pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ambulance zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Ambulance. Klipart Ambulance je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ambulance zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ambulance ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ambulance ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x864
1280x691
800x432
500x270
160x86

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 563 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mvolz

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ambulance je v kategorii Kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Čarodějnice ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek DOTX zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Bangladéše ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, svg, vektorový obrázek, zdarma, grafika, cliparts, obrázek, kliparty, Ambulance, ke stáhnutí, ke stažení, vektor, Ambulance, download, klipart

Doporučené použití klipartu: profilovka, dokument, Adobe Illustrator , časopis, profil, plakáty, office, referáty, prezentace, PowerPoint, články, openOffice, škola, Twitter, word, plakát

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Santa v komíně ke stáhnutí, klipart Liebigův chladič zdarma nebo ilustrace Hlávkový salát ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.