Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ambulance (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ambulance zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Ambulance. Stahujte klipart Ambulance v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ambulance zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Ambulance ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ambulance ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x864
1280x691
800x432
500x270
160x86

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 563 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: mvolz

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Ambulance s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Ambulance patří do sekce Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Narozeniny číslo 1 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Harry Truman ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Jižní Súdán ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, zdarma, free, Ambulance, klipart, ilustrace, cliparts, ke stáhnutí, grafika, kliparty, obrázek, svg, ke stažení, ilustrační obrázek, Auta

Doporučené použití klipartu: etikety, fotokniha, eshop, referáty, plakát, word, wordpress, časopis, dokumenty, inkscape, avatar, plakáty, Pinterest, office, seminární práce, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i klipart Malované vajíčko ke stažení, vektor Háček na zeď ke stažení nebo obrázek Kameraman ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty najdete také tam.