Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ambulance, Auta pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ambulance zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Ambulance. Klipart Ambulance je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ambulance zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ambulance ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ambulance ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x864
1280x691
800x432
500x270
160x86

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 563 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mvolz

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ambulance se nachází v kategorii Vektorové kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Rusko ke stažení Podívejte se i na vektor Štafle ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Hotdog zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ambulance, cliparts, download, grafika, Auta, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, kliparty, vektorový obrázek, vektor, ke stažení, ke stáhnutí, Ambulance, klipart

Doporučené použití klipartu: dokument, kalendář, prezentace, památník, textové dokumenty, inkscape, referáty, články, škola, PowerPoint, Instagram, Facebook, časopis, plakáty, pozvánky, profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Slíva ke stažení, obrázek John Fitzgerald Kennedy ke stáhnutí nebo klipart Femme fatale zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.