Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ambulance, Auta pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ambulance zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Ambulance. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Ambulance. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ambulance zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ambulance ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ambulance ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x864
1280x691
800x432
500x270
160x86

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 563 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mvolz

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ambulance je v kategorii Ilustrační kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Baset zdarma Podívejte se i na ilustrace SYS ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Smrž ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, cliparts, Ambulance, obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, grafika, zdarma, Auta, svg, download, kliparty, Ambulance, vektor

Doporučené použití klipartu: profilovka, avatar, prezentace, dokumenty, dokument, kalendář, openOffice, PowerPoint, web, Twitter, profil, referáty, office, Facebook, plakáty, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Mechanik zdarma, vektor Santova lebka ke stažení nebo obrázek Arménie ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.