Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ambulance, Auta pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ambulance zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Ambulance. Klipart Ambulance je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ambulance zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Ambulance ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ambulance ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x864
1280x691
800x432
500x270
160x86

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 563 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mvolz

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ambulance se nachází v sekci Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace RAR ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Salát zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Duhové vajíčko ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ambulance, zdarma, ilustrace, free, ke stáhnutí, Ambulance, vektorový obrázek, svg, Auta, vektor, ke stažení, grafika, cliparts, klipart, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, blog, kalendář, office, profilovka, články, avatar, webové stránky, památník, plakát, profil, PowerPoint, časopis, Adobe Illustrator , Facebook, Instagram

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Cikáda ke stáhnutí, ilustrace Mapa Litvy zdarma nebo vektor Ďábel ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.