Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Padák (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Padák zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Padák. Klipart Padák je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Padák? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Padák zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Padák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Padák ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1257x1600
1006x1280
629x800
393x500
125x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 108 775 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Zaujal vás náš klipart Padák? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Padák patří do kategorie Obrázky, kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vodní meloun ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hroch ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Veselý pirát zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Nástroje, cliparts, Padák, obrázek, grafika, free, kliparty, vektorový obrázek, klipart, zdarma, download, ilustrace, ke stáhnutí, svg

Doporučené použití klipartu: webové stránky, články, plakát, eshop, corelDraw, Pinterest, wordpress, kalendář, časopis, profil, seminární práce, etikety, profilovka, diář, web, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Polsko zdarma, ilustrace Nachos ke stáhnutí nebo klipart Šamisen ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.