Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Padák, Nástroje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Padák zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Padák. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Padák zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Padák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Padák ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1257x1600
1006x1280
629x800
393x500
125x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 108 775 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Padák patří do sekce Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Valentina Těreškovová zdarma Podívejte se i na klipart Tři vajíčka ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Rakousko ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nástroje, free, klipart, grafika, vektorový obrázek, Padák, ilustrace, download, vektor, Padák, cliparts, kliparty, ilustrační obrázek, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakáty, Facebook, textové dokumenty, avatar, Instagram, fotokniha, časopis, referáty, profil, kalendář, profilovka, dokumenty, seminární práce, inkscape, Pinterest, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Mapa Floridy zdarma, ilustrace Roháč ke stažení nebo vektor Jin a Jang ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.