Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Padák (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Padák zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Padák. Vektorová ilustrace Padák je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Padák zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Padák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Padák ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1257x1600
1006x1280
629x800
393x500
125x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 108 775 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: j4p4n

Obrázek, klipart pojmenovaný Padák můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Padák se nachází v kategorii Kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Znak štír ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart ODG soubor ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Červený netopýr zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, vektorový obrázek, cliparts, download, vektor, klipart, free, Padák, Padák, ilustrační obrázek, Nástroje, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: časopis, fotokniha, referáty, prezentace, word, památník, kalendář, wordpress, plakát, profil, Twitter, inkscape, etikety, plakáty, Instagram, web

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Silniční kolo zdarma, obrázek, klipart Atom ke stáhnutí nebo vektorový klipart Blijící smajlík ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.