Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Pizza v krabici, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pizza v krabici zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Pizza v krabici. Kreslená ilustrace Pizza v krabici je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pizza v krabici zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pizza v krabici ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pizza v krabici ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1344
1280x1075
800x672
500x420
160x134

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 273 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pizza v krabici je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ravenala madagaskarská zdarma Podívejte se i na ilustrace Basový klíč ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Pytlík ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, ke stáhnutí, Jídlo, klipart, Pizza v krabici, ke stažení, cliparts, grafika, free, ilustrace, ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: office, openOffice, dokumenty, články, seminární práce, webové stránky, Pinterest, Facebook, časopis, fotokniha, plakáty, Instagram, památník, kalendář, dokument, web

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Hroznýš zdarma, vektor Hrošík ke stažení nebo obrázek Růžové auto ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.