Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Pizza v krabici, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pizza v krabici zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Pizza v krabici. Kreslená ilustrace Pizza v krabici je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pizza v krabici zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Pizza v krabici ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pizza v krabici ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1344
1280x1075
800x672
500x420
160x134

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 273 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pizza v krabici se nachází v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Fialové vajíčko ke stažení Podívejte se i na klipart Lektvar ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Krmítko pro ptáky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, klipart, Pizza v krabici, ilustrace, vektor, grafika, Jídlo, svg, zdarma, download, ke stáhnutí, vektorový obrázek, obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, plakáty, web, fotokniha, plakát, profilovka, časopis, corelDraw, referáty, Facebook, Adobe Illustrator , office, textové dokumenty, inkscape, webové stránky, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Citroen 2 CV ke stažení, ilustrace Souboj dobra a zla ke stáhnutí nebo vektor Dýně major zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.