Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Rogalo, Doprava pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rogalo zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Rogalo. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Rogalo v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rogalo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Rogalo ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rogalo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1295
1280x1036
800x647
500x405
160x129

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 98 843 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hotta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Rogalo je v kategorii Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jednoduchý sněhulák ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Zapalovač zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Iglů ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, ke stáhnutí, svg, Rogalo, vektor, Doprava, vektorový obrázek, klipart, kliparty, free, ke stažení, ilustrační obrázek, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, Pinterest, referáty, office, webové stránky, plakáty, škola, dokument, Adobe Illustrator , kalendář, corelDraw, dokumenty, Facebook, profil, fotokniha, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Bill Clinton ke stáhnutí, vektor Plošinový vozík zdarma nebo obrázek Bansuri ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.