Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Segway (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Segway zdarma ke stažení

Segway je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Segway je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Segway zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Segway ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Segway ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

686x1600
549x1280
343x800
214x500
69x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 260 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Segway sdílet se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Segway se nachází v kategorii Kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Modrá květina ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Horské kolo ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Červený netopýr zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Segway, grafika, vektor, zdarma, ilustrace, ke stáhnutí, cliparts, ke stažení, svg, Doprava, download, kliparty, Segway, klipart

Doporučené použití klipartu: referáty, plakáty, etikety, kalendář, Adobe Illustrator, corelDraw, blog, profilovka, Pinterest, Instagram, profil, plakát, textové dokumenty, dokument, seminární práce, wordpress

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Kadibudka zdarma, obrázek, klipart Lžička ke stáhnutí nebo vektorový klipart Kosatec ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.