Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červený rybíz (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený rybíz zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Červený rybíz. Obrázek Červený rybíz je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Červený rybíz? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený rybíz zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červený rybíz ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený rybíz ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1128x1600
902x1280
564x800
353x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 470 447 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: cactus cowboy

Líbí se vám klipart Červený rybíz? Pak se podělte s jinými lidmi na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Červený rybíz je v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Somálsko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rubínový šperk ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Prak ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Červený rybíz, klipart, Červený rybíz, kliparty, obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, free, ilustrační obrázek, grafika, svg, vektor, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: diář, word, dokument, profil, referáty, wordpress, video, články, webové stránky, plakáty, dokumenty, office, kalendář, památník, Facebook, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Malé písmeno G ke stažení, vektorový klipart Japonská kuchyně ke stažení nebo obrázek, klipart Veselý šnek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.