Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červený rybíz (Ovoce) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Červený rybíz ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Červený rybíz. Vektorový obrázek Červený rybíz je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený rybíz zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červený rybíz ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený rybíz ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1128x1600
902x1280
564x800
353x500
113x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 470 447 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cactus cowboy

Potěší nás, pokud budete tento klipart Červený rybíz sdílet s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Červený rybíz je v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Čajová konvice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jihoafrická republika ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Belgie zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, download, kliparty, free, klipart, ilustrace, vektor, Ovoce, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ke stažení, grafika, Červený rybíz, zdarma

Doporučené použití klipartu: blog, plakát, škola, bakalářská práce, oznámení, Adobe Illustrator, dokumenty, referáty, diář, profilovka, etikety, prospekty, openOffice, video, pozvánky, vizitky, články

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Šedý stromeček zdarma, vektorový obrázek Vajíčko ke stažení nebo obrázek, klipart Medvídě ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.