Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červený rybíz (Ovoce) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený rybíz zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Červený rybíz. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Červený rybíz nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený rybíz zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červený rybíz ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený rybíz ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1128x1600
902x1280
564x800
353x500
113x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 470 447 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: cactus cowboy

Zaujal vás náš klipart Červený rybíz? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Červený rybíz se nachází v kategorii Obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Zákaz ohně ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Nigeru ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Nekouřit zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, svg, download, klipart, zdarma, Ovoce, free, ke stáhnutí, ke stažení, vektor, obrázek, Červený rybíz, ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: wordpress, office, blog, video, PowerPoint, kalendář, pozvánky, referáty, profil, časopis, prezentace, fotokniha, Instagram, eshop, dokument, diář

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Barevná srdíčka zdarma, obrázek Škorpion ke stáhnutí nebo vektor Boeing B-17 ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.