Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červený rybíz (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený rybíz zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Červený rybíz. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Zamlouvá se vám obrázek Červený rybíz? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený rybíz zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Červený rybíz ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený rybíz ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1128x1600
902x1280
564x800
353x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 470 447 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cactus cowboy

Potěší nás, pokud budete tento klipart Červený rybíz sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Červený rybíz patří do sekce Vektorové kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červené H ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lego panáček ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zlaté prsteny zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, ke stažení, Červený rybíz, svg, grafika, Červený rybíz, klipart, ilustrační obrázek, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, download, Ovoce, free

Doporučené použití klipartu: wordpress, video, plakát, památník, Facebook, Twitter, dokument, profil, diář, web, fotokniha, blog, škola, word, office, PowerPoint

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Puzzle srdíčko zdarma, vektor Mapa Japonska ke stáhnutí nebo obrázek Image ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.