Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční ubrus, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční ubrus zdarma ke stažení

Vánoční ubrus je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Vánoční ubrus je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční ubrus zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční ubrus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční ubrus ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 137 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Scout

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vánoční ubrus je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Domina ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Stěrače zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Bígl ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, zdarma, vektorový obrázek, vektor, klipart, ke stáhnutí, grafika, svg, obrázek, Vánoční ubrus, free, Vánoční ubrus, download, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokument, Facebook, Instagram, textové dokumenty, blog, office, profil, corelDraw, škola, fotokniha, webové stránky, články, referáty, dokumenty, Adobe Illustrator , Twitter

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Tři vajíčka ke stáhnutí, vektor Koleda zdarma nebo obrázek Benzínový zapalovač ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.