Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Datel (Ptáci) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Datel zdarma ke stažení

Datel je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Datel je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Datel lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Datel zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Datel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Datel ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

868x1600
694x1280
434x800
271x500
87x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 914 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: sgbeer

Líbí se vám klipart Datel? Pak se podělte s ostatními na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Datel je v kategorii Vektorové obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Roháč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Togo ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Černá věž ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, Ptáci, klipart, free, svg, download, kliparty, grafika, vektorový obrázek, Datel, ilustrace, ke stáhnutí, Datel

Doporučené použití klipartu: magazín, dokumenty, Zoner Callisto, seminární práce, corelDraw, památník, katalog, diář, brožury, pozvánky, koláž, Adobe Illustrator, Pinterest, plakáty, office, profilovka, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Zelené olivy ke stažení, obrázek, klipart Emu zdarma nebo obrázek, klipart Půlnoc ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.