Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Datel (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Datel zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Datel. Klipart Datel je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Datel? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Datel zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Datel ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Datel ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

868x1600
694x1280
434x800
271x500
87x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 914 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: sgbeer

Sdílejte obrázek, klipart Datel se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart Datel patří do kategorie Obrázky, kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tapír ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ošatka s vajíčky zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zelené fazole ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Datel, ke stažení, Datel, vektorový obrázek, free, vektor, download, ke stáhnutí, cliparts, kliparty, Ptáci, obrázek, zdarma, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Facebook, prezentace, eshop, inkscape, plakát, Instagram, blog, škola, dokumenty, profil, Adobe Illustrator, webové stránky, textové dokumenty, kalendář, PowerPoint, office

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Zákaz psů ke stáhnutí, ilustrace Pokladní zdarma nebo klipart Oranžová kytka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.