Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Datel (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Datel zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Datel. Stahujte klipart Datel v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Datel zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Datel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Datel ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

868x1600
694x1280
434x800
271x500
87x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 914 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: sgbeer

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Datel s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek Datel patří do sekce Vektorové kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Televize ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Donut ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Air force one ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, vektor, zdarma, ke stáhnutí, obrázek, ilustrace, svg, free, download, cliparts, Datel, Ptáci, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokumenty, blog, škola, web, eshop, památník, referáty, Facebook, pozvánky, wordpress, Adobe Illustrator, prezentace, profil, Twitter, corelDraw, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i klipart Zákaz pití alkoholu ke stažení, vektor Mapa Mexika ke stažení nebo obrázek Stromeček s dárky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.