Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Datel, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Datel zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Datel. Obrázek Datel je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Datel lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Datel zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Datel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Datel ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

868x1600
694x1280
434x800
271x500
87x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 914 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sgbeer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Datel je v kategorii Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Znak vodnář zdarma Podívejte se i na obrázek Dítě ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Zapalovač ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, vektor, ke stažení, cliparts, vektorový obrázek, obrázek, Datel, klipart, Ptáci, zdarma, Datel, download, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: avatar, pozvánky, blog, corelDraw, textové dokumenty, web, prezentace, profil, dokument, openOffice, škola, časopis, plakát, plakáty, články, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Vuvuzela zdarma, klipart Rozkrojená cibule ke stažení nebo ilustrace Egyptské pyramidy ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.