Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Datel (Ptáci) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Datel zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Datel. Klipart Datel je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Datel zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Datel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Datel ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

868x1600
694x1280
434x800
271x500
87x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 914 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: sgbeer

Tento obrázek s názvem (Datel) můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Datel je v sekci Kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Buran ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatý dárek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zelený pták zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení, vektor, Datel, Ptáci, free, cliparts, ilustrační obrázek, Datel, svg, download, zdarma, grafika

Doporučené použití klipartu: pozvánky, webové stránky, diář, Twitter, dokumenty, plakát, inkscape, Pinterest, kalendář, referáty, web, avatar, Instagram, plakáty, dokument, office

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Námořnické srdce zdarma, obrázek, klipart Rudl ke stáhnutí nebo vektorový klipart Blesk ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.