Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Datel, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Datel zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Datel. Obrázek Datel je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Datel lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Datel zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Datel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Datel ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

868x1600
694x1280
434x800
271x500
87x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 914 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sgbeer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Datel se nachází v kategorii Vektorové obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vyzdobené okno ke stažení Podívejte se i na klipart Žlutá stužka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Violoncellistka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ptáci, grafika, cliparts, free, download, vektorový obrázek, obrázek, ke stáhnutí, Datel, vektor, klipart, Datel, ke stažení, zdarma, kliparty

Doporučené použití klipartu: Facebook, dokument, referáty, Instagram, prezentace, avatar, blog, Pinterest, časopis, inkscape, profil, openOffice, webové stránky, plakát, corelDraw, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Pírko ke stažení, ilustrace Satelit ke stáhnutí nebo vektor Kočárek zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.