Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Slunéčko osmnáctitečné, Hmyz zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slunéčko osmnáctitečné zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Slunéčko osmnáctitečné. Vektorová ilustrace Slunéčko osmnáctitečné je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunéčko osmnáctitečné zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Slunéčko osmnáctitečné ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunéčko osmnáctitečné ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1483
1280x1186
800x741
500x463
160x148

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 624 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: paulvern

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Slunéčko osmnáctitečné je v kategorii Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Digitální znak Z zdarma Podívejte se i na ilustrace Vánoční vystřihovánka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Průhledný duch ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, vektor, kliparty, svg, Slunéčko osmnáctitečné, obrázek, ilustrační obrázek, klipart, free, download, Slunéčko osmnáctitečné, cliparts

Doporučené použití klipartu: referáty, dokument, památník, profil, profilovka, seminární práce, webové stránky, corelDraw, plakáty, PowerPoint, dokumenty, word, Adobe Illustrator , časopis, plakát, openOffice

Mezi hezké kresby patří i ilustrace TS zdarma, vektor USB modem ke stažení nebo obrázek Burundi ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.