Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kosa (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kosa zdarma ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Kosa. Klipart Kosa je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kosa lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosa zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Kosa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosa ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 002 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Netalloy

Potěší nás, pokud budete tento klipart Kosa sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Kosa se nachází v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Santa dívka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hřbitov ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Fidel Castro zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Nástroje, Kosa, vektor, kliparty, free, ilustrační obrázek, svg, download, zdarma, klipart, ke stažení, obrázek, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, vizitky, tiskoviny, PowerPoint, kalendář, plakáty, webové stránky, škola, profil, corelDraw, Adobe Illustrator, referáty, manuály, památník, seminární práce, diář, Pinterest

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Klaun zdarma, ilustrace Los ke stažení nebo vektorový obrázek Oranžový tulipán ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.