Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kosa (Nástroje) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kosa zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kosa. Stahujte klipart Kosa v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosa zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kosa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosa ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 002 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Netalloy

Líbí se vám klipart Kosa? Pak se podělte s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Kosa je v kategorii Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor P-51 Mustang ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Bahrajnu ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Tahací harmonika ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Nástroje, ke stažení, ke stáhnutí, kliparty, vektorový obrázek, cliparts, Kosa, download, obrázek, grafika, klipart, svg, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: inkscape, kalendář, openOffice, památník, Instagram, plakát, blog, eshop, textové dokumenty, webové stránky, video, prezentace, word, office, Twitter, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Malířský váleček ke stažení, obrázek, klipart Sierra Leone ke stažení nebo vektorový klipart Piškotový dort ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.