Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kosa, Nástroje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kosa zdarma ke stažení

Kosa je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Kosa je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kosa? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosa zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kosa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosa ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 002 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kosa je v sekci Vektorové kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kafíčko ke stažení Podívejte se i na ilustrace Varan ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Sushi z tuňáka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, ke stažení, free, ke stáhnutí, zdarma, vektor, ilustrace, obrázek, Kosa, vektorový obrázek, Nástroje, klipart, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Instagram, inkscape, web, články, avatar, webové stránky, dokumenty, office, corelDraw, profilovka, dokument, openOffice, Pinterest, kalendář, škola

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace 31.10. ke stažení, vektor Náruživá kuřačka ke stáhnutí nebo obrázek Větrák zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.