Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kosa, Nástroje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kosa zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Kosa. Vektorová ilustrace Kosa je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosa zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kosa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosa ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 002 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kosa je v sekci Obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Starý sporťák ke stažení Podívejte se i na obrázek Zavírací špendlík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Vyzdobený dům zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, grafika, ke stažení, svg, Kosa, free, cliparts, Kosa, ilustrace, vektorový obrázek, klipart, kliparty, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: office, corelDraw, blog, referáty, web, seminární práce, Adobe Illustrator , kalendář, textové dokumenty, avatar, časopis, Instagram, prezentace, dokument, plakát, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Červené Z ke stažení, klipart Škaredá kytka ke stáhnutí nebo ilustrace Francouzský buldoček zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.