Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kosa (Nástroje) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kosa ke stažení zdarma

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Kosa. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Kosa nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kosa lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosa zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kosa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosa ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 002 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Netalloy

Zaujal vás náš klipart Kosa? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Kosa se nachází v kategorii Kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Multimetr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Celopéro ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Kovárna zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, ilustrace, kliparty, vektor, zdarma, svg, Kosa, cliparts, Nástroje, download

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, katalog, corelDraw, avatar, škola, časopis, referáty, wordpress, Adobe Illustrator, koláž, etikety, word, fotografie, brožury, openOffice, profil, web

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek CDR zdarma, ilustrace Los ke stažení nebo vektorový klipart Čajový sáček ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.