Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Lamborghini Gallardo, Auta zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lamborghini Gallardo zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Lamborghini Gallardo. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lamborghini Gallardo zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Lamborghini Gallardo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lamborghini Gallardo ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x625
1280x500
800x313
500x195
160x63

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 149 476 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TheStructorr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Lamborghini Gallardo patří do sekce Obrázky, kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Srdce z kláves zdarma Podívejte se i na klipart Letící jestřáb ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Oslíček ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, zdarma, ilustrace, cliparts, free, Auta, svg, vektor, download, Lamborghini Gallardo, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Lamborghini Gallardo, ke stažení

Doporučené použití klipartu: openOffice, referáty, škola, office, profilovka, prezentace, blog, dokumenty, PowerPoint, avatar, Instagram, časopis, seminární práce, Facebook, památník, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Parfém zdarma, ilustrace Elektrický šroubovák ke stažení nebo vektor Dvě mochomůrky ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?