Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Květinová mřížka, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinová mřížka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Květinová mřížka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinová mřížka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Květinová mřížka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinová mřížka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 932 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: 10binary

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Květinová mřížka se nachází v sekci Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lištička ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Suchoj Su-34 zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Složka s obrázky ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, Květinová mřížka, vektorový obrázek, kliparty, free, svg, grafika, obrázek, ilustrační obrázek, klipart, cliparts, ilustrace, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: webové stránky, web, plakát, Pinterest, dokument, profil, word, avatar, Adobe Illustrator , referáty, časopis, openOffice, dokumenty, textové dokumenty, pozvánky, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Menora ke stáhnutí, ilustrace Tlamovec spící zdarma nebo vektor Jezdec ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.