Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Květinová mřížka, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinová mřížka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Květinová mřížka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Květinová mřížka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinová mřížka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Květinová mřížka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinová mřížka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 932 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: 10binary

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Květinová mřížka je v kategorii Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vlk ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Pilka na dřevo zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zlaté číslo 7 ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, download, vektor, svg, ilustrační obrázek, ke stažení, Květiny, kliparty, Květinová mřížka, free, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: seminární práce, fotokniha, referáty, blog, inkscape, corelDraw, Adobe Illustrator , pozvánky, památník, textové dokumenty, web, časopis, Facebook, škola, Pinterest, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Avokádo ke stáhnutí, vektor Karafiát zdarma nebo obrázek Smajlík s brýlemi ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.