Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Květinová mřížka (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinová mřížka zdarma ke stažení

Květinová mřížka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Květinová mřížka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Květinová mřížka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinová mřížka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Květinová mřížka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinová mřížka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 932 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: 10binary

Sdílejte obrázek, klipart Květinová mřížka s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Klipart Květinová mřížka je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Ohryzek jablka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart MPEG zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Šachy ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, svg, klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, cliparts, free, Květinová mřížka, Květinová mřížka, obrázek, Květiny, ke stáhnutí, vektor, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: eshop, fotokniha, časopis, word, dokument, Pinterest, openOffice, textové dokumenty, corelDraw, dokumenty, prezentace, škola, diář, etikety, referáty, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Pražená kukuřice ke stáhnutí, obrázek Filipíny zdarma nebo vektor Maki zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.