Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Květinová mřížka (Květiny) zadarmo

Obrázek, klipart Květinová mřížka zadarmo

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Květinová mřížka. Klipart Květinová mřížka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinová mřížka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Květinová mřížka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinová mřížka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 932 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: 10binary

Potěší nás, pokud budete tento klipart Květinová mřížka sdílet s dalšími osobami na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový obrázek Květinová mřížka se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Srdce ze zipu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Drahokamy ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Klávesnice zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, svg, free, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení, download, obrázek, Květiny, Květinová mřížka, ilustrace, zdarma, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Facebook, PowerPoint, fotografie, prospekty, magazín, etikety, profilovka, památník, oznámení, webové stránky, fotokniha, katalog, pozvánky, eshop, tiskoviny, video, Zoner Callisto

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Indonésie zdarma, vektorový obrázek Bezpečnostní kamera ke stáhnutí nebo vektorový klipart DOCX ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.