Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Azurová medúza (Zvířata) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Azurová medúza k bezplatnému stažení

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Azurová medúza. Vektorový obrázek Azurová medúza je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Azurová medúza zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Azurová medúza ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Azurová medúza ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1159x1600
927x1280
580x800
362x500
116x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 748 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cirenovy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Azurová medúza s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Azurová medúza se nachází v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malé písmeno Y ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Květina zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Lehoped ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, obrázek, ke stažení, vektor, ke stáhnutí, kliparty, Azurová medúza, cliparts, ilustrační obrázek, grafika, Azurová medúza, zdarma, free, download

Doporučené použití klipartu: Zoner Callisto, PowerPoint, openOffice, škola, profilovka, referáty, profil, corelDraw, diplomová práce, eshop, blog, koláž, prezentace, video, dokument, seminární práce, vstupenky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Narozeninové číslo 3 ke stáhnutí, vektorový klipart Latté macchiato zdarma nebo vektorový obrázek Zamilovaný drak zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.