Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ibišek, Květiny do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ibišek zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Ibišek. Klipart Ibišek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibišek zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ibišek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibišek ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1204x1600
963x1280
602x800
376x500
120x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 453 110 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: a_sanyal59

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ibišek je v kategorii Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Roztomilý motýl zdarma Podívejte se i na ilustrace RPM ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Kávovar ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, cliparts, vektor, download, zdarma, klipart, free, ilustrační obrázek, Ibišek, Květiny, obrázek, ke stažení, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: seminární práce, webové stránky, dokumenty, textové dokumenty, profil, prezentace, škola, corelDraw, Twitter, inkscape, office, časopis, fotokniha, články, avatar, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Tachometr zdarma, vektor Znak vodnář ke stažení nebo obrázek Jeřáb ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.