Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ibišek, Květiny do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ibišek zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Ibišek. Klipart Ibišek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibišek zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ibišek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibišek ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1204x1600
963x1280
602x800
376x500
120x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 453 110 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: a_sanyal59

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ibišek je v sekci Vektorové obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Digitální znak H ke stažení Podívejte se i na obrázek PSD ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Běžící srdce zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, ke stažení, kliparty, grafika, svg, klipart, zdarma, Ibišek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, Ibišek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: avatar, corelDraw, web, word, seminární práce, referáty, články, časopis, Adobe Illustrator , PowerPoint, fotokniha, office, plakát, pozvánky, webové stránky, textové dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Studentka ke stažení, klipart Ruská mapa ke stáhnutí nebo ilustrace Fialový dárek zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.