Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ibišek, Květiny do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ibišek zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Ibišek. Klipart Ibišek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibišek zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ibišek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibišek ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1204x1600
963x1280
602x800
376x500
120x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 453 110 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: a_sanyal59

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ibišek je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Terej bílý ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Velbloud zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Ježura ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Květiny, ke stáhnutí, svg, download, kliparty, Ibišek, vektorový obrázek, ke stažení, Ibišek, zdarma, free, ilustrace, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: openOffice, Facebook, webové stránky, Adobe Illustrator , inkscape, Pinterest, časopis, textové dokumenty, seminární práce, plakáty, Instagram, dokumenty, památník, blog, word, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Mrkající smajlík ke stáhnutí, vektor Mapa Polska zdarma nebo obrázek Miminko ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.