Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ibišek, Květiny do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ibišek zdarma ke stažení

Ibišek je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Ibišek. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Ibišek? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibišek zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ibišek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibišek ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1204x1600
963x1280
602x800
376x500
120x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 453 110 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: a_sanyal59

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ibišek patří do sekce Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Semafor zelená zdarma Podívejte se i na vektor Pugét ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace 5 Eurocentů ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, vektorový obrázek, Ibišek, Květiny, ke stáhnutí, kliparty, ke stažení, free, svg, obrázek, cliparts, Ibišek, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: referáty, fotokniha, profil, Pinterest, časopis, kalendář, Facebook, textové dokumenty, webové stránky, word, dokumenty, web, avatar, Adobe Illustrator , openOffice, články

Mezi hezké kresby patří i vektor Zlaté prsteny zdarma, obrázek Gejša hudebnice ke stažení nebo klipart Kádinka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.