Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ibišek (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ibišek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Ibišek. Obrázek Ibišek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Ibišek? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibišek zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ibišek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibišek ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1204x1600
963x1280
602x800
376x500
120x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 453 110 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: a_sanyal59

Tento obrázek s názvem (Ibišek) můžete sdílet s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Klipart Ibišek patří do kategorie Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Psací stroj ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelené fazole ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Vločka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stáhnutí, cliparts, ke stažení, zdarma, Květiny, vektorový obrázek, Ibišek, Ibišek, ilustrační obrázek, download, obrázek, kliparty, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Twitter, prezentace, profil, dokumenty, památník, referáty, plakáty, časopis, kalendář, avatar, Instagram, wordpress, inkscape, Adobe Illustrator, pozvánky, office

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Maltézský kříž ke stažení, ilustrace Matka Tereza ke stažení nebo klipart BAT ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.