Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ibišek, Květiny do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ibišek zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Ibišek. Klipart Ibišek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibišek zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Ibišek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibišek ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1204x1600
963x1280
602x800
376x500
120x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 453 110 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: a_sanyal59

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ibišek se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Muchomůrka tygrovaná ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Profesor chemie zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Girl ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, Květiny, klipart, obrázek, Ibišek, ke stažení, vektor, kliparty, cliparts, svg, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, office, profilovka, textové dokumenty, dokumenty, Pinterest, články, Instagram, časopis, pozvánky, památník, Twitter, Facebook, fotokniha, openOffice, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Žena za volantem ke stáhnutí, ilustrace Zákaz ohně zdarma nebo vektor Chlapeček ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.