Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Ibišek (Květiny) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ibišek zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Ibišek. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ibišek nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibišek zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Ibišek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibišek ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1204x1600
963x1280
602x800
376x500
120x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 453 110 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: a_sanyal59

Líbí se vám klipart Ibišek? Pak se podělte s ostatními na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Ibišek se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hřib ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černá stuha ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Ananas v plechovce ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, free, ke stažení, Ibišek, obrázek, ke stáhnutí, svg, download, Květiny, Ibišek, ilustrace, kliparty, cliparts, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, openOffice, wordpress, profil, blog, plakáty, články, video, PowerPoint, referáty, dokumenty, koláž, pozvánky, seminární práce, katalog, webové stránky, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Jamajka ke stažení, vektor Video složka ke stažení nebo vektorový klipart Červená píšťalka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.