Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pařez, Rostliny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pařez zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Pařez. Klipart Pařez je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pařez zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pařez ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pařez ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1531
1280x1225
800x765
500x478
160x153

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 667 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Magnesus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pařez je v kategorii Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční blahopřání zdarma Podívejte se i na obrázek Jaderná elektrárna ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Pí ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, vektorový obrázek, grafika, free, ilustrace, Rostliny, Pařez, kliparty, Pařez, vektor, download

Doporučené použití klipartu: fotokniha, openOffice, web, škola, textové dokumenty, webové stránky, prezentace, články, Twitter, profil, referáty, avatar, profilovka, PowerPoint, seminární práce, plakáty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Africká zvířata zdarma, klipart Mapa Venezuely ke stažení nebo ilustrace Mapa Nizozemí ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.