Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pařez, Rostliny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pařez zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Pařez. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Pařez nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Pařez lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pařez zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Pařez ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pařez ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1531
1280x1225
800x765
500x478
160x153

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 667 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Magnesus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pařez se nachází v kategorii Ilustrační obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kukuřice ke stažení Podívejte se i na klipart Martin Luther ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Požární hlásič zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, grafika, Rostliny, cliparts, vektorový obrázek, kliparty, svg, klipart, Pařez, Pařez, free, ilustrace, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: inkscape, pozvánky, referáty, Facebook, prezentace, škola, profil, word, blog, Adobe Illustrator , fotokniha, kalendář, plakát, avatar, památník, články

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Fialová žirafa ke stažení, ilustrace Pražená kukuřice ke stáhnutí nebo vektor Radioaktivita zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.