Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Oncidium (Květiny) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oncidium zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Oncidium. Klipart Oncidium je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Oncidium? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oncidium zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Oncidium ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oncidium ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 300 655 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: jpenrici

Líbí se vám klipart Oncidium? Pak se podělte s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Oncidium je v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jogurt ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Panama ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Polibek zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Oncidium, Květiny, ilustrační obrázek, svg, vektor, cliparts, zdarma, klipart, ke stažení, grafika, Oncidium, ilustrace, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, PowerPoint, eshop, etikety, textové dokumenty, video, kalendář, pozvánky, fotokniha, dokument, wordpress, Pinterest, památník, seminární práce, web, časopis

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Modré auto zdarma, vektorový obrázek Anime dívka ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Takoyaki ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.