Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Oncidium (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oncidium zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Oncidium. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Oncidium ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Oncidium lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oncidium zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Oncidium ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oncidium ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 300 655 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: jpenrici

Obrázek, klipart pojmenovaný Oncidium můžete sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Oncidium se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Senegal ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červená květina ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Motorkářská přilba zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, obrázek, svg, download, Květiny, Oncidium, vektorový obrázek, ke stáhnutí, zdarma, grafika, ilustrace, Oncidium, vektor, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, word, Instagram, dokument, etikety, seminární práce, diář, profilovka, profil, prezentace, PowerPoint, corelDraw, fotokniha, eshop, Adobe Illustrator, plakát

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Sklad zdarma, vektorový obrázek Fofrník ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Panda ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.