Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Oncidium, Květiny do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oncidium zdarma ke stažení

Oncidium je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Oncidium je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Oncidium? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oncidium zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Oncidium ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oncidium ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 300 655 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Oncidium patří do sekce Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pivo zdarma Podívejte se i na vektor Mapa Dánska ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Pastinák ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, download, svg, Oncidium, Květiny, vektorový obrázek, Oncidium, zdarma, klipart, ilustrační obrázek, grafika, obrázek, cliparts, free, vektor

Doporučené použití klipartu: word, dokument, inkscape, Adobe Illustrator , kalendář, Facebook, Instagram, profil, plakát, office, fotokniha, pozvánky, referáty, seminární práce, textové dokumenty, openOffice

Mezi hezké kresby patří i vektor Vitamín C zdarma, obrázek Hudební CD ke stažení nebo klipart 3GP ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.