Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Jídlo v tašce (Jídlo) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jídlo v tašce bezplatně ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Jídlo v tašce. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Jídlo v tašce nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jídlo v tašce zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jídlo v tašce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jídlo v tašce ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1109x1600
887x1280
554x800
346x500
111x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 95 487 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Merlin2525

Zaujal vás náš klipart Jídlo v tašce? Potom se podělte s rodinou a kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

Vektorový klipart Jídlo v tašce patří do kategorie Obrázky, kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Futomaki ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Anarchie ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Pevný disk zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, grafika, zdarma, free, Jídlo v tašce, vektor, svg, ke stáhnutí, klipart, download, vektorový obrázek, Jídlo, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, avatar, etikety, letáky, textové dokumenty, profilovka, plakát, profil, časopis, blog, diplomová práce, dokumenty, vizitky, články, koláž, plakáty, tiskoviny

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Ragbista zdarma, vektorový obrázek Tchaj-wan ke stáhnutí nebo klipart Vosa ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.