Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Smajlík panda (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík panda zdarma ke stažení

Smajlík panda je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorový obrázek Smajlík panda je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Smajlík panda lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík panda zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Smajlík panda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík panda ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 562 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Eric Madrange / Linuxien

Líbí se vám klipart Smajlík panda? Pak se podělte s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Smajlík panda patří do sekce Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jaspis ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dárce krve ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Nůž ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, kliparty, download, ke stáhnutí, Smajlík panda, zdarma, klipart, grafika, vektorový obrázek, cliparts, svg, vektor, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Instagram, Pinterest, časopis, památník, kalendář, referáty, fotokniha, openOffice, avatar, Adobe Illustrator, video, Twitter, corelDraw, office, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Láhev vína ke stažení, vektor Hranatý meloun ke stažení nebo obrázek Elon Musk ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.