Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Smajlík panda (Smajlíci) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Smajlík panda zdarma ke stažení

Smajlík panda je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík panda zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smajlík panda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík panda ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 562 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Eric Madrange / Linuxien

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Smajlík panda s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Smajlík panda patří do sekce Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Snowboardistka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tachometr zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zřícenina ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlíci, Smajlík panda, grafika, ilustrace, ke stáhnutí, download, cliparts, vektor, obrázek, zdarma, ke stažení, kliparty, vektorový obrázek, Smajlík panda, free

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, pozvánky, tiskoviny, letáky, oznámení, články, kalendář, plakát, časopis, fotokniha, dokument, koláž, blog, Facebook, deníček, vstupenky, wordpress

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart 20 Eurocentů ke stáhnutí, klipart Taxi ke stáhnutí nebo obrázek Rajská s knedlíkem zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.