Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smajlík panda, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík panda zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Smajlík panda. Stahujte klipart Smajlík panda v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Smajlík panda v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík panda zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Smajlík panda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík panda ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 562 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Eric Madrange / Linuxien

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Smajlík panda je v sekci Obrázky, kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Mexika ke stažení Podívejte se i na ilustrace Rudl ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Zelený dárek zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ilustrace, kliparty, vektorový obrázek, vektor, Smajlík panda, free, download, Smajlíci, obrázek, ke stažení, cliparts, grafika, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: dokument, pozvánky, profilovka, Twitter, památník, plakáty, word, blog, profil, corelDraw, plakát, avatar, dokumenty, inkscape, Facebook, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Opička ke stažení, vektor DOC ke stáhnutí nebo obrázek Mandle zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.