Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smajlík panda, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík panda zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Smajlík panda. Pakliže si chcete obrázek Smajlík panda stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Smajlík panda? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík panda zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Smajlík panda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík panda ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 562 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Eric Madrange / Linuxien

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Smajlík panda patří do sekce Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dům na stromě zdarma Podívejte se i na vektor Foukací harmonika ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Úhlová bruska ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, ke stáhnutí, cliparts, Smajlík panda, Smajlíci, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, free, kliparty, ilustrace, svg, Smajlík panda, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, škola, PowerPoint, referáty, Instagram, fotokniha, webové stránky, dokument, prezentace, textové dokumenty, Pinterest, kalendář, Facebook, office, plakáty, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i vektor Znak ryby zdarma, obrázek Narozeninové číslo 0 ke stažení nebo klipart Zimbabwe ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.