Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Slepice (Ptáci) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slepice zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Slepice. Vektorová ilustrace Slepice je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Slepice v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slepice zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Slepice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slepice ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
800x828
482x500
154x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 146 400 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: johnny_automatic

Obrázek, klipart pojmenovaný Slepice můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Slepice patří do sekce Vektorové kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zeď ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 200 Euro ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Kapradí ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, cliparts, vektorový obrázek, klipart, vektor, ke stažení, free, ilustrační obrázek, ilustrace, Slepice, Slepice, zdarma, grafika, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: etikety, škola, referáty, články, webové stránky, Facebook, textové dokumenty, blog, PowerPoint, Pinterest, kalendář, corelDraw, diář, office, eshop, Instagram

Mezi hezké kresby patří i klipart Hot dog ke stažení, vektor DOT ke stažení nebo obrázek Papírová Valentýnka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.