Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Slepice (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slepice zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Slepice. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Slepice nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Slepice? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slepice zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Slepice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slepice ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
800x828
482x500
154x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 146 400 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte obrázek, klipart Slepice s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Slepice se nachází v kategorii Kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Oranžová kraslice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Inline bruslařka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Veverka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Slepice, Slepice, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ke stažení, svg, klipart, free, download, vektor, Ptáci, kliparty, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: plakát, inkscape, památník, kalendář, dokumenty, dokument, video, plakáty, PowerPoint, škola, Facebook, web, avatar, blog, Adobe Illustrator, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Hrabalka ke stáhnutí, obrázek, klipart Vánoční přáníčko zdarma nebo vektorový klipart Uplakánek zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.