Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Slepice, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Slepice zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Slepice. Pakliže si chcete obrázek Slepice stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Slepice? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slepice zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Slepice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slepice ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
800x828
482x500
154x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 146 400 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Slepice patří do sekce Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kostarika zdarma Podívejte se i na klipart Sardinky ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Voskovka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Ptáci, grafika, ke stažení, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, cliparts, download, zdarma, free, obrázek, vektor, svg, Slepice, Slepice

Doporučené použití klipartu: profilovka, Facebook, články, dokument, referáty, škola, web, pozvánky, profil, seminární práce, Twitter, prezentace, inkscape, blog, textové dokumenty, office

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Přípitek zdarma, ilustrace Srdce z kláves ke stažení nebo vektor Řazení ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.