Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Slepice (Ptáci) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slepice zdarma

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Slepice. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Slepice v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slepice zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Slepice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slepice ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
800x828
482x500
154x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 146 400 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johnny_automatic

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Slepice s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Slepice se nachází v kategorii Kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Plechovka s pivem ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Audio přehrávač zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Edison ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, cliparts, obrázek, download, Slepice, svg, ke stáhnutí, kliparty, free, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, grafika, klipart

Doporučené použití klipartu: deníček, profil, brožury, plakát, pozvánky, Facebook, památník, letáky, profilovka, openOffice, Instagram, corelDraw, prezentace, seminární práce, katalog, koláž, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Růžové vajíčko ke stáhnutí, vektor Hodiny ke stažení nebo vektorový klipart Srdíčka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.