Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Tmavomodrá stužka, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tmavomodrá stužka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Tmavomodrá stužka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tmavomodrá stužka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Tmavomodrá stužka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tmavomodrá stužka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

852x1600
682x1280
426x800
266x500
85x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 200 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Tmavomodrá stužka patří do sekce Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kolíček zdarma Podívejte se i na klipart 5 Euro ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Srdíčko ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, Tmavomodrá stužka, klipart, Tmavomodrá stužka, cliparts, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, ilustrace, vektorový obrázek, zdarma, svg, kliparty, Symboly

Doporučené použití klipartu: web, seminární práce, Twitter, webové stránky, PowerPoint, plakát, fotokniha, kalendář, dokument, památník, články, prezentace, časopis, openOffice, Pinterest, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Ovocné srdíčko zdarma, ilustrace Dinosaurus ke stažení nebo vektor Okapi ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.