Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Prezentace, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Prezentace zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Prezentace. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Prezentace. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám obrázek (klipart) Prezentace? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prezentace zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Prezentace ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prezentace ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1493x1600
1194x1280
747x800
466x500
150x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 910 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Andy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Prezentace je v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jarní květiny ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Stan zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Batole ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Prezentace, svg, vektor, zdarma, download, cliparts, ke stáhnutí, Prezentace, Symboly, ilustrace, ilustrační obrázek, free, obrázek, klipart, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakát, Adobe Illustrator , plakáty, corelDraw, památník, textové dokumenty, office, inkscape, blog, prezentace, webové stránky, dokument, kalendář, Twitter, Facebook, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Člunatec ke stáhnutí, vektor Ludwig van Beethoven zdarma nebo obrázek Netopýři ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.