Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Prezentace (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Prezentace zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Prezentace. Klipart Prezentace je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prezentace zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Prezentace ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prezentace ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1493x1600
1194x1280
747x800
466x500
150x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 910 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Andy

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Prezentace s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Klipart Prezentace se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Malina ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rodinný dům ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zlatý květ ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Symboly, cliparts, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrace, zdarma, Prezentace, kliparty, vektor, ilustrační obrázek, grafika, download, vektorový obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: dokument, eshop, pozvánky, office, kalendář, etikety, video, prezentace, památník, plakáty, profil, web, časopis, word, profilovka, Twitter

Mezi hezké kresby patří i obrázek Bromélie ke stažení, obrázek, klipart Desatero ke stažení nebo vektorový klipart Aquamat ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.