Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Stařec, Muži do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stařec zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Stařec. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Stařec. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Stařec lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stařec zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Stařec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stařec ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1346x1600
1076x1280
673x800
421x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 32 614 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ricardomaia

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Stařec se nachází v kategorii Obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zelená kraslice ke stažení Podívejte se i na klipart Bandura ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Digitální znak J zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, Stařec, Stařec, svg, ilustrační obrázek, Muži, cliparts, ilustrace, vektor, klipart, ke stažení, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: webové stránky, openOffice, škola, dokument, profil, kalendář, plakát, články, časopis, Twitter, Adobe Illustrator , pozvánky, Instagram, blog, Facebook, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Překvapení ke stažení, ilustrace Snubní prstýnky ke stáhnutí nebo vektor Stodola zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.