Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Stařec (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stařec ke stažení zadarmo

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Stařec. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Stařec. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stařec zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Stařec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stařec ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1346x1600
1076x1280
673x800
421x500
135x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 614 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: ricardomaia

Líbí se vám klipart Stařec? Pak se podělte s dalšími lidmi na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Stařec patří do kategorie Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ředkev setá ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hrnec ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Červený telefon ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektorový obrázek, free, kliparty, vektor, zdarma, ilustrace, klipart, Stařec, Stařec, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, download, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, eshop, openOffice, wordpress, kalendář, PowerPoint, web, dokumenty, bakalářská práce, profil, tiskoviny, škola, deníček, Twitter, Zoner Callisto, corelDraw, magazín

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Ortodoxní katedrála ke stažení, obrázek Moho zdarma nebo klipart Šedozelená stužka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.