Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Batole, Muži pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Batole zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Batole. Obrázek Batole je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Batole? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Batole zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Batole ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Batole ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1565
1280x1252
800x782
500x489
160x156

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 306 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Batole je v sekci Ilustrační kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Labyrint ke stažení Podívejte se i na ilustrace Narozeniny číslo 5 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Mleté maso zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, ke stáhnutí, vektor, kliparty, Muži, vektorový obrázek, free, svg, ilustrační obrázek, zdarma, Batole, download, cliparts, klipart

Doporučené použití klipartu: Instagram, dokumenty, referáty, články, blog, web, textové dokumenty, webové stránky, corelDraw, PowerPoint, word, Facebook, Twitter, profil, avatar, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Pečený krocan ke stažení, vektor Koš s vajíčky ke stáhnutí nebo obrázek Kulturista zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.