Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Batole, Muži pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Batole zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Batole. Klipart Batole je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Batole zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Batole ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Batole ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1565
1280x1252
800x782
500x489
160x156

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 306 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Batole se nachází v sekci Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Make up ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Halloween zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Kostarika ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, klipart, download, vektorový obrázek, svg, ke stažení, obrázek, Batole, ilustrace, Muži, ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: avatar, blog, PowerPoint, Twitter, dokument, word, fotokniha, Instagram, seminární práce, inkscape, profil, Adobe Illustrator , textové dokumenty, web, openOffice, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Rozhlas ke stáhnutí, ilustrace Jahodník zdarma nebo vektor Email ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.