Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Batole, Muži pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Batole zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Batole. Obrázek Batole je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Batole? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Batole zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Batole ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Batole ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1565
1280x1252
800x782
500x489
160x156

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 306 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Batole patří do sekce Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Třešně zdarma Podívejte se i na vektor Znamení kozoroh ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Čekanka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Batole, svg, kliparty, ke stáhnutí, klipart, grafika, obrázek, Batole, download, vektor, ilustrace, vektorový obrázek, cliparts, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: Twitter, kalendář, Adobe Illustrator , škola, word, plakáty, Instagram, webové stránky, fotokniha, referáty, openOffice, plakát, inkscape, corelDraw, památník, blog

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Znak panna zdarma, obrázek Happy New Year ke stažení nebo klipart Pohlednice ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.