Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Batole (Muži) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Batole zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Batole. Klipart Batole je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Batole zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Batole ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Batole ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1565
1280x1252
800x782
500x489
160x156

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 306 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: papapishu

Zaujal vás náš klipart Batole? Potom se podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Batole se nachází v kategorii Ilustrační obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Olejnička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ženich ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Indie zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, vektor, Batole, ilustrace, kliparty, ilustrační obrázek, klipart, Muži, grafika, ke stáhnutí, download, Batole, zdarma, cliparts, obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, škola, office, Pinterest, video, wordpress, dokumenty, seminární práce, prezentace, plakáty, kalendář, Instagram, plakát, openOffice, Twitter, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace MP3 zdarma, klipart Vánoční strom 2 ke stáhnutí nebo ilustrace Mořská sasanka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.