Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Batole (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Batole zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Batole. Obrázek Batole je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Batole zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Batole ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Batole ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1565
1280x1252
800x782
500x489
160x156

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 306 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: papapishu

Líbí se vám klipart Batole? Pak se podělte s jinými lidmi na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Batole je v kategorii Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Odpadky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Word ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Kladivo ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Batole, ke stáhnutí, klipart, free, cliparts, vektor, ilustrace, svg, kliparty, obrázek, Muži, download, zdarma, grafika

Doporučené použití klipartu: profilovka, památník, Pinterest, web, referáty, kalendář, Instagram, články, openOffice, office, textové dokumenty, wordpress, PowerPoint, avatar, Twitter, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Žlutý zvýrazňovač ke stažení, obrázek Mapa Austrálie ke stažení nebo vektor Smajlíci sada ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.