Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kytara, Hudba pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kytara zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kytara. Stahujte klipart Kytara v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kytara? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytara zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kytara ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytara ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 172 597 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kytara patří do sekce Ilustrační kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Potkan zdarma Podívejte se i na vektor Salát ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Elvis Presley ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, zdarma, ke stažení, download, obrázek, Hudba, vektor, ilustrační obrázek, svg, klipart, cliparts, Kytara, ilustrace, Kytara

Doporučené použití klipartu: plakáty, webové stránky, seminární práce, word, office, web, časopis, inkscape, dokument, památník, openOffice, Facebook, corelDraw, pozvánky, Pinterest, Adobe Illustrator

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Tapír zdarma, obrázek Skarab ke stažení nebo klipart Babočka kopřivová ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.