Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kytara (Hudba) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kytara stahujte zadarmo

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kytara. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Kytara nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kytara lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytara zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kytara ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytara ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 172 597 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Kytara? Pak se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Klipart Kytara je v kategorii Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Pirátská plachetnice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šedivý motýl ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Dřevěná přepravka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektor, free, svg, obrázek, ke stažení, Hudba, kliparty, ilustrace, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, Kytara, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, bakalářská práce, památník, tiskoviny, Twitter, video, wordpress, blog, katalog, webové stránky, Facebook, pozvánky, openOffice, plakát, dokument, textové dokumenty, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Velikonoční blahopřání ke stažení, obrázek, klipart Čtyřlístek ke stáhnutí nebo vektor Brokolice ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.