Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pastelka, Ostatní do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pastelka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Pastelka. Vektorová ilustrace Pastelka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pastelka zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pastelka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pastelka ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1051
1280x841
800x525
500x328
160x105

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 773 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pastelka je v kategorii Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zakletý princ ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Sluchátka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Stromový dům ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, obrázek, Ostatní, download, ke stáhnutí, Pastelka, kliparty, Pastelka, vektor, free, vektorový obrázek, cliparts, ke stažení, svg

Doporučené použití klipartu: fotokniha, škola, pozvánky, openOffice, Facebook, inkscape, webové stránky, články, kalendář, Pinterest, Instagram, word, památník, Twitter, dokumenty, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Ženská bisexualita ke stáhnutí, vektor Policejní auto zdarma nebo obrázek Digitální číslo 5 ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.