Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Želvička (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Želvička zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Želvička. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Želvička? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Želvička zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Želvička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Želvička ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x973
1280x778
800x486
500x304
160x97

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 529 301 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: ksly4ever

Potěší nás, pokud budete tento klipart Želvička sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Želvička je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Rozteklá čokoláda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Novoročenka 2021 ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Chatka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stažení, zdarma, free, download, klipart, grafika, Želvička, kliparty, Želvička, obrázek, vektor, cliparts, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, webové stránky, etikety, plakát, prezentace, PowerPoint, wordpress, word, dokumenty, fotokniha, pozvánky, video, corelDraw, diář, Adobe Illustrator, kalendář

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Mapa Egypta zdarma, vektorový klipart SYS ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Elektroauto ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.