Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Želvička (Zvířata) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Želvička stahujte zdarma

Želvička je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte soubor Želvička ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Želvička zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Želvička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Želvička ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x973
1280x778
800x486
500x304
160x97

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 529 301 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: ksly4ever

Tento obrázek s názvem (Želvička) můžete sdílet s rodinou a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

Vektorový klipart Želvička se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Šipka dolů ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kondor ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Mapa Kosova ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, vektor, Želvička, free, grafika, ilustrace, ke stažení, kliparty, svg, Želvička, ilustrační obrázek, cliparts, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, Zoner Callisto, diář, Twitter, Adobe Illustrator, pozvánky, eshop, openOffice, corelDraw, plakát, dokumenty, PowerPoint, deníček, logo, Instagram, web, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Černá ozdoba ke stažení, klipart Pyšný páv ke stažení nebo vektorový klipart Cédéčko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.