Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Želvička (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Želvička zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Želvička. Vektorový obrázek Želvička je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám obrázek (klipart) Želvička? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Želvička zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Želvička ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Želvička ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x973
1280x778
800x486
500x304
160x97

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 529 301 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: ksly4ever

Sdílejte obrázek, klipart Želvička s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Želvička je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Merkur ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak 5 zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Mlýnek na pepř ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, svg, vektor, ilustrace, ke stažení, Želvička, kliparty, obrázek, Zvířata, vektorový obrázek, grafika, free, cliparts, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, PowerPoint, openOffice, plakát, blog, office, Instagram, časopis, Twitter, webové stránky, web, Adobe Illustrator, Pinterest, fotokniha, etikety, manuály, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Smaragdová stužka ke stáhnutí, klipart Pyšný páv ke stažení nebo obrázek, klipart Inkoustová tiskárna zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.