Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Afghánistán (Mapy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Afghánistán zdarma ke stažení

Afghánistán je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Afghánistán nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Afghánistán zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Afghánistán ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Afghánistán ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1015
1280x812
800x508
500x317
160x102

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 245 865 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: GDJ

Sdílejte klipart nazvaný Afghánistán s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Afghánistán je v kategorii Obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Švýcarsko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Květinové přání zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek 10 euro centů ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, Afghánistán, Mapy, download, Afghánistán, free, obrázek, svg, kliparty, klipart, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: plakát, prezentace, fotokniha, profil, office, Adobe Illustrator, seminární práce, openOffice, avatar, dokumenty, video, referáty, dokument, Pinterest, památník, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek 3D mapa Evropy ke stáhnutí, obrázek Motýli zdarma nebo vektor Dýně halloween zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.