Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červený tulipán (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený tulipán zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Červený tulipán. Obrázek Červený tulipán je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený tulipán zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Červený tulipán ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený tulipán ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

943x1600
754x1280
472x800
295x500
94x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 490 493 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Firkin

Sdílejte klipart nazvaný Červený tulipán s dalšími osobami na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový obrázek Červený tulipán je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Kadeřávek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Stuha autismus zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Android ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, Červený tulipán, Květiny, ke stáhnutí, klipart, download, ke stažení, ilustrace, grafika, vektorový obrázek, vektor, free, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: etikety, pozvánky, wordpress, video, Facebook, textové dokumenty, office, dokument, avatar, referáty, Pinterest, profilovka, webové stránky, Adobe Illustrator, openOffice, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Vafle ke stáhnutí, obrázek Novorozenec zdarma nebo vektor Nákladní vagón zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.