Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červený tulipán (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený tulipán zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Červený tulipán. Vektorová ilustrace Červený tulipán je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený tulipán zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červený tulipán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený tulipán ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

943x1600
754x1280
472x800
295x500
94x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 490 493 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Firkin

Líbí se vám klipart Červený tulipán? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Červený tulipán je v sekci Kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Tříkolka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené víno ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Bambusy zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květiny, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, Červený tulipán, Červený tulipán, cliparts, ilustrace, zdarma, obrázek, ke stažení, grafika, free

Doporučené použití klipartu: diář, corelDraw, dokument, office, openOffice, Pinterest, plakát, dokumenty, škola, video, Facebook, fotokniha, prezentace, Twitter, pozvánky, plakáty

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Dřevěný kolíček zdarma, obrázek, klipart Smajlík lékař ke stáhnutí nebo vektorový klipart Pentagram ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.