Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červený tulipán (Květiny) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Červený tulipán ke stažení zdarma

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Červený tulipán. Stahujte soubor Červený tulipán ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Líbí se vám obrázek (klipart) Červený tulipán? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený tulipán zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červený tulipán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený tulipán ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

943x1600
754x1280
472x800
295x500
94x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 490 493 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Firkin

Obrázek, klipart pojmenovaný Červený tulipán můžete sdílet s dalšími lidmi na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

Obrázek Červený tulipán patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tmavé pivko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatá ryba ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Černá kočka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, free, download, ilustrace, Červený tulipán, kliparty, grafika, Červený tulipán, Květiny, ke stáhnutí, vektor, ke stažení, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: openOffice, profil, oznámení, word, letáky, deníček, dokument, prezentace, diplomová práce, prospekty, kalendář, web, wordpress, brožury, katalog, časopis, eshop

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Tmavězelený stromeček zdarma, klipart Gerbera ke stažení nebo obrázek Jam ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.