Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kuřák (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kuřák zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Kuřák. Obrázek Kuřák je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuřák zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kuřák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuřák ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1244x1600
995x1280
622x800
389x500
124x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 116 145 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: liftarn

Potěší nás, pokud budete tento klipart Kuřák sdílet s kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Kuřák je v kategorii Vektorové obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Modrý drahokam ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fialové vejce ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Karmínová stužka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stáhnutí, obrázek, Muži, vektorový obrázek, ke stažení, Kuřák, svg, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, Kuřák, download, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: office, profil, dokumenty, Facebook, seminární práce, dokument, profilovka, pozvánky, inkscape, památník, PowerPoint, web, blog, wordpress, škola, eshop

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Brad Pitt zdarma, vektorový klipart Los ke stáhnutí nebo obrázek, klipart 31.10. ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.