Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kuřák, Muži pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kuřák zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kuřák. Klipart Kuřák je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuřák zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kuřák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuřák ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1244x1600
995x1280
622x800
389x500
124x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 116 145 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kuřák je v sekci Kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Oranžový stromek ke stažení Podívejte se i na ilustrace Sup ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Kovová píšťalka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, cliparts, free, klipart, obrázek, zdarma, Kuřák, vektorový obrázek, download, ke stažení, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektor, svg, Muži

Doporučené použití klipartu: dokument, škola, referáty, prezentace, seminární práce, avatar, fotokniha, openOffice, office, památník, plakát, dokumenty, plakáty, PowerPoint, profil, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Benin ke stažení, vektor Smajlík čert ke stáhnutí nebo obrázek Zvýrazňovač zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.