Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kuřák, Muži pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kuřák zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kuřák. Obrázek Kuřák je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuřák zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Kuřák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuřák ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1244x1600
995x1280
622x800
389x500
124x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 116 145 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kuřák se nachází v kategorii Vektorové obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pankáč ke stažení Podívejte se i na klipart ISO ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Digitální znak C zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, Kuřák, klipart, obrázek, vektor, download, svg, Kuřák, grafika, ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: články, office, webové stránky, kalendář, fotokniha, openOffice, corelDraw, PowerPoint, inkscape, Adobe Illustrator , plakát, referáty, textové dokumenty, pozvánky, památník, word

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Chlápek ke stažení, ilustrace Vlak ke stáhnutí nebo vektor Racek zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.