Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kuřák, Muži pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kuřák zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kuřák. Obrázek Kuřák je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuřák zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kuřák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuřák ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1244x1600
995x1280
622x800
389x500
124x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 116 145 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kuřák patří do sekce Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Větroměr zdarma Podívejte se i na vektor Biskup ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Zelí ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, download, vektorový obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, klipart, ilustrace, ke stáhnutí, svg, Muži, Kuřák, zdarma, Kuřák, obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, word, blog, inkscape, profil, prezentace, textové dokumenty, plakáty, pozvánky, škola, seminární práce, fotokniha, dokumenty, památník, PowerPoint, profilovka

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Vánoční medvídek zdarma, obrázek Hot dog ke stažení nebo klipart Horské kolo ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.