Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kuřák, Muži pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kuřák zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kuřák. Klipart Kuřák je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuřák zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kuřák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuřák ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1244x1600
995x1280
622x800
389x500
124x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 116 145 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kuřák patří do sekce Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pozor, ježibaby! zdarma Podívejte se i na vektor Jahůdky ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Saab 29 Tunnan ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, zdarma, obrázek, Kuřák, vektorový obrázek, Kuřák, free, kliparty, grafika, klipart, download, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace, Muži

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , památník, office, openOffice, kalendář, profil, Twitter, plakát, dokument, avatar, PowerPoint, word, referáty, blog, škola, články

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Klávesy zdarma, obrázek Narozeninové číslo 8 ke stažení nebo klipart BAT ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.