Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Zvýrazňovač (Nástroje) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Zvýrazňovač k bezplatnému stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Zvýrazňovač. Stahujte soubor Zvýrazňovač ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zvýrazňovač? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvýrazňovač zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Zvýrazňovač ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvýrazňovač ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x747
1280x598
800x374
500x233
160x75

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 034 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: gnokii

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Zvýrazňovač s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Zvýrazňovač je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Roztomilý medvídek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Santa s holčičkou zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Dáma s účesem z 30. let ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, free, Zvýrazňovač, obrázek, download, svg, kliparty, Zvýrazňovač, ke stáhnutí, Nástroje, ke stažení, klipart, vektor, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, profilovka, prospekty, blog, články, seminární práce, Pinterest, památník, corelDraw, webové stránky, dokument, diplomová práce, wordpress, etikety, Zoner Callisto, fotokniha, tiskoviny

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Goblin ke stáhnutí, vektorový klipart Original zdarma nebo obrázek, klipart Miminko zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.