Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zvýrazňovač, Nástroje do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zvýrazňovač zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Zvýrazňovač. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zvýrazňovač? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvýrazňovač zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zvýrazňovač ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvýrazňovač ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x747
1280x598
800x374
500x233
160x75

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 034 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zvýrazňovač se nachází v sekci Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Digitální znak O ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Sbíječka zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Kakadu ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, svg, Zvýrazňovač, ilustrace, free, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, zdarma, cliparts, obrázek, Zvýrazňovač, grafika, vektor, download

Doporučené použití klipartu: web, Instagram, profil, Adobe Illustrator , časopis, kalendář, Pinterest, památník, textové dokumenty, profilovka, plakáty, dokument, avatar, pozvánky, blog, škola

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Mapa světa ke stáhnutí, obrázek Notebook zdarma nebo klipart Bílá věž ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.