Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tuřín, Zelenina nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tuřín zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Tuřín. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tuřín zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tuřín ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tuřín ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1379x1600
1103x1280
690x800
431x500
138x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 914 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Tuřín je v kategorii Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bílé vajíčko ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Hospoda zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pravoslavný kostel ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, ke stáhnutí, ke stažení, Tuřín, ilustrační obrázek, grafika, zdarma, Tuřín, vektorový obrázek, svg, vektor, kliparty, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: avatar, fotokniha, Pinterest, webové stránky, web, Instagram, plakát, blog, pozvánky, plakáty, referáty, office, kalendář, profil, Adobe Illustrator , dokument

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Diazepam ke stáhnutí, klipart Zákaz focení zdarma nebo ilustrace Airbus Beluga ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.