Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Tuřín (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tuřín zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Tuřín. Kreslená ilustrace Tuřín je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tuřín zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tuřín ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tuřín ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1379x1600
1103x1280
690x800
431x500
138x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 914 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Tuřín) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Tuřín se nachází v kategorii Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Babka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Francouzský roh ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Lebka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, svg, Tuřín, Zelenina, zdarma, kliparty, cliparts, ke stažení, free, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: Pinterest, referáty, word, plakát, Facebook, plakáty, etikety, webové stránky, Twitter, dokumenty, Instagram, profilovka, diář, wordpress, openOffice, články

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Šedivá stužka ke stažení, obrázek, klipart Plněné sušenky ke stažení nebo vektorový klipart LHA ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.