Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart XHTM, Symboly pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart XHTM zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název XHTM. Kreslená ilustrace XHTM je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart XHTM zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart XHTM ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart XHTM ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1556x1600
1245x1280
779x800
486x500
156x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 087 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek XHTM se nachází v sekci Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jack Russell teriér ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Kulturista zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Davidova hvězda ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, XHTM, grafika, vektorový obrázek, svg, ilustrace, free, obrázek, kliparty, klipart, vektor, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, XHTM

Doporučené použití klipartu: škola, prezentace, plakát, referáty, plakáty, dokument, textové dokumenty, dokumenty, Instagram, profil, Adobe Illustrator , profilovka, avatar, openOffice, word, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Gramofonová deska ke stáhnutí, ilustrace Pastinák zdarma nebo vektor Smeták ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.