Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční vzor, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vánoční vzor zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Vánoční vzor. Obrázek Vánoční vzor je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Vánoční vzor lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční vzor zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční vzor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční vzor ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 200 883 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vánoční vzor patří do sekce Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Šamisen zdarma Podívejte se i na klipart CD disk ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Pavouk ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Vánoční vzor, ke stažení, svg, obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, Vánoce, kliparty, free, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart, vektor, Vánoční vzor

Doporučené použití klipartu: škola, plakáty, inkscape, kalendář, web, Adobe Illustrator , dokumenty, openOffice, profilovka, profil, textové dokumenty, blog, Facebook, word, Instagram, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i klipart Slanina zdarma, ilustrace Drozd šedohlavý ke stažení nebo vektor Warszawa 210 ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.