Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční vzor (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční vzor zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Vánoční vzor. Obrázek Vánoční vzor je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vánoční vzor? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční vzor zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční vzor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční vzor ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 200 883 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: liftarn

Líbí se vám klipart Vánoční vzor? Pak se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Vánoční vzor je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Státy USA ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelený diamant ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor ODP ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Vánoční vzor, Vánoce, kliparty, Vánoční vzor, download, klipart, ilustrační obrázek, svg, vektor, ilustrace, vektorový obrázek, cliparts, obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: kalendář, corelDraw, Twitter, inkscape, fotokniha, video, wordpress, památník, openOffice, web, časopis, blog, webové stránky, Instagram, prezentace, office

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Citronová limonáda ke stažení, vektorový klipart Demokratická republika Kongo ke stažení nebo obrázek, klipart Sedmikráska ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.