Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Vánoční vzor (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční vzor ke stažení zadarmo

Vánoční vzor je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Stahujte klipart Vánoční vzor v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční vzor zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční vzor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční vzor ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 200 883 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: liftarn

Líbí se vám klipart Vánoční vzor? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Obrázek Vánoční vzor patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Žlutý autobus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Experiment ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Jelly Beans ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Vánoční vzor, Vánoční vzor, vektor, download, grafika, ilustrační obrázek, obrázek, ke stáhnutí, zdarma, free, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profilovka, dokument, škola, logo, referáty, manuály, avatar, Pinterest, vizitky, letáky, Instagram, prospekty, profil, dokumenty, oznámení, bakalářská práce, deníček

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Gumová stěrka ke stažení, vektor Hnědý poník ke stáhnutí nebo obrázek Smajlík čert ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.