Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční vzor, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vánoční vzor zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Vánoční vzor. Vektorová ilustrace Vánoční vzor je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční vzor zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční vzor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční vzor ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 200 883 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vánoční vzor je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Skleněné květiny 2 ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Jablka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Chameleon ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, Vánoční vzor, Vánoce, klipart, cliparts, ke stažení, download, svg, obrázek, ke stáhnutí, Vánoční vzor, free, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: Pinterest, referáty, památník, office, blog, škola, kalendář, dokument, Twitter, Facebook, Instagram, fotokniha, prezentace, web, inkscape, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Mapa Irska ke stáhnutí, vektor Domeček zdarma nebo obrázek Přejezd značka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.