Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Gril (Jídlo) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Gril zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Gril. Pakliže si chcete obrázek Gril stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Zamlouvá se vám obrázek Gril? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gril zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Gril ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gril ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

936x1600
749x1280
468x800
292x500
93x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 735 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: rdevries

Tento obrázek s názvem (Gril) můžete sdílet s přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Gril je v kategorii Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Supermarine Spitfire ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Thajska ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Závodní helma ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, zdarma, ilustrace, Jídlo, cliparts, klipart, svg, Gril, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, Gril, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, wordpress, profilovka, články, dokumenty, Instagram, Pinterest, blog, office, textové dokumenty, eshop, škola, pozvánky, fotokniha, PowerPoint, referáty

Mezi hezké kresby patří i obrázek Náhrobní kámen ke stažení, obrázek, klipart Africká zvířata ke stažení nebo vektorový klipart Bubínek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.