Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Had (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Had zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Had. Kreslená ilustrace Had je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Had zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Had ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Had ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1056
1280x845
800x528
500x330
160x106

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 88 289 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: szquirrel

Potěší nás, pokud budete tento klipart Had sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Had je v kategorii Obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Golfové vozítko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ukulele ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Akumulátory zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, grafika, vektorový obrázek, cliparts, klipart, zdarma, free, obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, download, ke stáhnutí, Had, Zvířata, vektor

Doporučené použití klipartu: profil, corelDraw, etikety, články, diář, inkscape, Instagram, profilovka, plakát, PowerPoint, prezentace, video, wordpress, škola, pozvánky, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek DVD zdarma, obrázek Čarodějnice ke stáhnutí nebo vektor Koně ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.