Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Had, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Had zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Had. Klipart Had je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Had v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Had zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Had ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Had ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1056
1280x845
800x528
500x330
160x106

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 88 289 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: szquirrel

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Had je v kategorii Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlaté B zdarma Podívejte se i na ilustrace Brýlatý smajlík ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Zdravotní sestřička ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Had, cliparts, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, grafika, klipart, Had, free, ke stažení, download, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: word, seminární práce, blog, dokument, památník, kalendář, prezentace, profil, pozvánky, profilovka, openOffice, referáty, fotokniha, plakát, časopis, PowerPoint

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Zlomené srdce zdarma, vektor Vločky ke stažení nebo obrázek Užaslý smajlík ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.