Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Had, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Had zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Had. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Had nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Had zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Had ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Had ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1056
1280x845
800x528
500x330
160x106

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 88 289 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: szquirrel

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Had je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Karavan zdarma Podívejte se i na obrázek Modrá kraslice ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Džembe ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Had, ilustrace, ke stažení, cliparts, free, grafika, obrázek, ke stáhnutí, svg, ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, klipart, Zvířata, zdarma

Doporučené použití klipartu: kalendář, profilovka, web, prezentace, avatar, referáty, dokumenty, škola, openOffice, webové stránky, Twitter, Instagram, Adobe Illustrator , plakáty, pozvánky, blog

Mezi hezké kresby patří i obrázek Čaj zdarma, klipart 50 Eurocentů ke stažení nebo ilustrace Eva u stromu poznání ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.