Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart 10 euro centů (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 10 euro centů zdarma ke stažení

10 euro centů je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek 10 euro centů nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 10 euro centů zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 10 euro centů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 10 euro centů ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1575
1280x1260
800x787
500x492
160x157

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 977 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: frankes

Líbí se vám klipart 10 euro centů? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek 10 euro centů se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jednokolka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak 9 ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Dharmačakra ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: 10 euro centů, vektor, ilustrační obrázek, download, ke stáhnutí, kliparty, free, grafika, ke stažení, svg, cliparts, klipart, vektorový obrázek, ilustrace, Symboly

Doporučené použití klipartu: blog, Twitter, webové stránky, kalendář, Adobe Illustrator, avatar, plakát, office, dokumenty, eshop, word, corelDraw, PowerPoint, textové dokumenty, plakáty, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Lebka se zkříženými hnáty ke stažení, obrázek, klipart Modrá vlajka ke stažení nebo vektorový klipart Modrá sešívačka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.