Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Hnědá mašle (Vánoce) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hnědá mašle zadarmo ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Hnědá mašle. Kreslená ilustrace Hnědá mašle je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Hnědá mašle? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hnědá mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hnědá mašle ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hnědá mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1082x1280
677x800
422x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 53 461 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Sdílejte obrázek, klipart Hnědá mašle s rodinou a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Hnědá mašle patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Velikonoční blahopřání ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Meloun cukrový zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zelený stromeček ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Hnědá mašle, free, ke stažení, kliparty, Vánoce, download, vektorový obrázek, ilustrace, obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: plakát, avatar, etikety, bakalářská práce, časopis, wordpress, prospekty, web, fotokniha, pozvánky, seminární práce, blog, profil, plakáty, Instagram, škola, fotografie

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Ředkev bílá ke stáhnutí, vektorový klipart Půlnoc ke stažení nebo obrázek Hnědý vrtulník zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.