Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek CRT dataprojektor (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart CRT dataprojektor zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný CRT dataprojektor. Vektorový obrázek CRT dataprojektor je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart CRT dataprojektor zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek CRT dataprojektor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart CRT dataprojektor ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1081
1280x865
800x540
500x338
160x108

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 516 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Arvin61r58

Sdílejte klipart nazvaný CRT dataprojektor se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart CRT dataprojektor se nachází v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Azurová vlajka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Květy zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Slečna pokladní ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, zdarma, grafika, ilustrace, ke stáhnutí, svg, cliparts, CRT dataprojektor, vektor, Přístroje, obrázek, download, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: wordpress, openOffice, avatar, webové stránky, pozvánky, Facebook, eshop, diář, plakát, Instagram, referáty, škola, textové dokumenty, dokumenty, kalendář, video

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Benžo ke stáhnutí, obrázek, klipart Jednoduchý stromek zdarma nebo vektorový klipart Dýně frajer zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.