Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart CRT dataprojektor (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart CRT dataprojektor zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - CRT dataprojektor. Klipart CRT dataprojektor je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart CRT dataprojektor zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart CRT dataprojektor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart CRT dataprojektor ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1081
1280x865
800x540
500x338
160x108

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 516 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Arvin61r58

Obrázek, klipart pojmenovaný CRT dataprojektor můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek CRT dataprojektor je v kategorii Obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Dětské kolo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Konipas ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Složka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: CRT dataprojektor, Přístroje, free, svg, vektorový obrázek, obrázek, cliparts, vektor, download, zdarma, klipart, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Pinterest, avatar, textové dokumenty, profilovka, office, diář, corelDraw, kalendář, plakát, Instagram, Adobe Illustrator, referáty, PowerPoint, web, profil, eshop

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Zelená kraslice zdarma, obrázek Zlaté M ke stáhnutí nebo vektor Trojzubec ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.