Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Angelina Jolie (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Angelina Jolie zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Angelina Jolie. Klipart Angelina Jolie je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Angelina Jolie v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angelina Jolie zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Angelina Jolie ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angelina Jolie ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1362x1600
1090x1280
681x800
426x500
136x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 66 978 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Sdílejte klipart nazvaný Angelina Jolie s dalšími osobami na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový obrázek Angelina Jolie je v kategorii Vektorové obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Aerobik ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vlaštovka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Abstraktní strom ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Osobnosti, Angelina Jolie, ilustrace, Angelina Jolie, zdarma, cliparts, obrázek, grafika, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, download, vektor, svg

Doporučené použití klipartu: plakáty, Facebook, office, pozvánky, dokument, Twitter, PowerPoint, škola, referáty, kalendář, profilovka, inkscape, dokumenty, avatar, wordpress, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Fialový stromeček ke stáhnutí, vektorový klipart Brýle zdarma nebo obrázek, klipart Závodní auto zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.