Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Angelina Jolie, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Angelina Jolie zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Angelina Jolie. Pakliže si chcete obrázek Angelina Jolie stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angelina Jolie zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Angelina Jolie ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angelina Jolie ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1362x1600
1090x1280
681x800
426x500
136x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 66 978 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Angelina Jolie je v kategorii Vektorové kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Haiti ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Policejní auto zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Ozdoby ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, download, ke stažení, ke stáhnutí, Osobnosti, ilustrační obrázek, klipart, grafika, cliparts, Angelina Jolie, ilustrace, svg, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: word, office, textové dokumenty, památník, inkscape, škola, web, webové stránky, Facebook, Twitter, seminární práce, pozvánky, fotokniha, dokumenty, referáty, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Love ke stáhnutí, klipart Nebozez zdarma nebo ilustrace Slunečno ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.