Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Angelina Jolie, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Angelina Jolie zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Angelina Jolie. Pakliže si chcete obrázek Angelina Jolie stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angelina Jolie zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Angelina Jolie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angelina Jolie ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1362x1600
1090x1280
681x800
426x500
136x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 66 978 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Angelina Jolie se nachází v kategorii Obrázky, kliparty osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Bílé vajíčko ke stažení Podívejte se i na vektor Bicí ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Biologické riziko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, ke stáhnutí, free, Osobnosti, vektorový obrázek, obrázek, grafika, ke stažení, ilustrační obrázek, svg, klipart, kliparty, ilustrace, vektor

Doporučené použití klipartu: office, inkscape, seminární práce, textové dokumenty, škola, webové stránky, avatar, Facebook, profil, blog, openOffice, památník, referáty, web, pozvánky, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Šibenice ke stažení, obrázek LCD televize ke stáhnutí nebo klipart Zlatý prstýnek zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.