Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Angelina Jolie (Osobnosti) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Angelina Jolie zadarmo ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Angelina Jolie. Kreslená ilustrace Angelina Jolie je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angelina Jolie zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Angelina Jolie ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angelina Jolie ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1362x1600
1090x1280
681x800
426x500
136x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 66 978 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: GDJ

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Angelina Jolie s partnery, kolegy a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový klipart Angelina Jolie se nachází v kategorii Kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Labyrint ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Martini zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Světlezelená medúza ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, grafika, ilustrace, download, cliparts, obrázek, kliparty, Osobnosti, vektorový obrázek, Angelina Jolie, ke stažení, ke stáhnutí, Angelina Jolie, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: blog, diář, dokumenty, dokument, plakát, Pinterest, prezentace, prospekty, video, profilovka, časopis, textové dokumenty, wordpress, oznámení, profil, eshop, etikety

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek PNG ke stáhnutí, obrázek Zlatý dolar ke stáhnutí nebo vektorový klipart Mrtvola zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.