Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Chléb a víno (Náboženství) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chléb a víno zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Chléb a víno. Obrázek Chléb a víno je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chléb a víno zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Chléb a víno ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chléb a víno ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1425
1280x1140
800x713
500x445
160x143

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 322 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Anonymous

Líbí se vám klipart Chléb a víno? Pak se podělte se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Chléb a víno je v kategorii Vektorové obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Alkohol ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Violistka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Ruce ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, cliparts, klipart, Chléb a víno, grafika, ke stažení, Náboženství, kliparty, ilustrace, Chléb a víno, vektor, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: office, wordpress, fotokniha, Facebook, blog, seminární práce, prezentace, eshop, webové stránky, časopis, Instagram, plakáty, kalendář, profilovka, PowerPoint, word

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Abeceda ke stažení, vektorový klipart Salátová okurka ke stažení nebo obrázek, klipart Odpadky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.