Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Chléb a víno (Náboženství) zdarma

Obrázek, klipart Chléb a víno zdarma

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Chléb a víno. Obrázek Chléb a víno je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chléb a víno zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Chléb a víno ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chléb a víno ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1425
1280x1140
800x713
500x445
160x143

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 322 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Anonymous

Sdílejte obrázek, klipart Chléb a víno s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Chléb a víno je v sekci Ilustrační obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Malé písmeno B ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Angrešt zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Slunečnicové pole ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, svg, zdarma, obrázek, ilustrace, ke stažení, Náboženství, vektor, grafika, free, kliparty, vektorový obrázek, Chléb a víno, cliparts, Chléb a víno

Doporučené použití klipartu: Zoner Callisto, textové dokumenty, pozvánky, Twitter, deníček, bakalářská práce, kalendář, tiskoviny, blog, PowerPoint, články, word, diář, diplomová práce, Instagram, vstupenky, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Okarína Xun ke stáhnutí, obrázek Malé písmeno O ke stažení nebo ilustrace Barák zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.