Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Chléb a víno (Náboženství) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chléb a víno zdarma ke stažení

Chléb a víno je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Chléb a víno je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Chléb a víno? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chléb a víno zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Chléb a víno ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chléb a víno ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1425
1280x1140
800x713
500x445
160x143

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 322 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Anonymous

Obrázek, klipart pojmenovaný Chléb a víno můžete sdílet s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Chléb a víno patří do kategorie Obrázky, kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Nesahat ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zavírací špendlíky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Abstraktní jahoda zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, svg, Chléb a víno, free, cliparts, vektorový obrázek, zdarma, kliparty, ke stáhnutí, ke stažení, download, klipart, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: kalendář, web, Twitter, Pinterest, etikety, avatar, škola, PowerPoint, openOffice, profil, referáty, word, office, blog, corelDraw, dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Stolní počítač zdarma, ilustrace Jaderná elektrárna ke stáhnutí nebo klipart Sportovní auto ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.