Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Chléb a víno, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chléb a víno zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Chléb a víno. Stahujte klipart Chléb a víno v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Chléb a víno? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chléb a víno zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Chléb a víno ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chléb a víno ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1425
1280x1140
800x713
500x445
160x143

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 322 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Chléb a víno patří do sekce Ilustrační obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dáma z historického módního magazínu zdarma Podívejte se i na vektor Lokomotiva ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Běžec ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, grafika, zdarma, obrázek, vektor, cliparts, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Chléb a víno, vektorový obrázek, klipart, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: seminární práce, word, profilovka, články, referáty, office, Twitter, openOffice, dokumenty, corelDraw, prezentace, škola, textové dokumenty, blog, inkscape, webové stránky

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Ředkvičky zdarma, obrázek Kombajn ke stažení nebo klipart Vánoční ubrus ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.