Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Vejce (Jídlo) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vejce zadarmo

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Vejce. Obrázek Vejce je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Vejce lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vejce zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Vejce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vejce ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1178x1600
942x1280
588x800
368x500
117x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 214 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: dStulle

Potěší nás, pokud budete tento klipart Vejce sdílet s ostatními prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový obrázek Vejce je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Znak střelec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fialová klávesnice ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Správně zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Vejce, cliparts, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, svg, free, kliparty, grafika, ilustrační obrázek, Jídlo, Vejce, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, PowerPoint, openOffice, články, wordpress, avatar, časopis, blog, etikety, dokument, Zoner Callisto, brožury, webové stránky, kalendář, diář, web, Pinterest

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Kalifornie zdarma, obrázek, klipart Buzola zdarma nebo obrázek, klipart Zelená stužka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.