Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Harry Truman, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Harry Truman zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Harry Truman. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Harry Truman lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Harry Truman zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Harry Truman ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Harry Truman ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1173x1600
938x1280
587x800
367x500
117x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 664 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Harry Truman patří do sekce Kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Digitální znak Y zdarma Podívejte se i na klipart Velikonoční pohlednice ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Citroen C4 Cactus ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, grafika, Harry Truman, klipart, vektor, download, kliparty, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, Harry Truman, ilustrace

Doporučené použití klipartu: časopis, office, openOffice, škola, web, pozvánky, PowerPoint, referáty, kalendář, plakáty, seminární práce, fotokniha, corelDraw, blog, textové dokumenty, inkscape

Mezi hezké kresby patří i klipart Kombajn zdarma, ilustrace Heliotrop ke stažení nebo vektor Prase divoké ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.